Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, jak ktoś Was skrzywdzi, to jeśli go zabijecie jest to przestępstwo, i czeka Was wyrok, ale gdy pan polityk każe Wam mordować, to jest to bohaterstwo i obowiązek, i pójdziecie siedzieć jeśli nie będziecie chcieli tego zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie zapomnijcie też, że biskup na co dzień powie, że morderstwo to grzech ciężki, i przecież 5 przykazanie, no chyba, że święci akurat sprzęt służący do mordowania to wtedy nie. Współczuję całym sercem chłopakom z Ukrainy których rząd potraktował po putinowemu. Mam tylko nadzieję, że jeśli faktycznie dojdzie do takiej bandyterki(mam nadzieję, że jednak nie i na straszeniu się skończy), że tych biedaków będą deportować to wszyscy solidarnie wybiorą więzienie. Niech się trepy same z ruskim tłuką, to oni przez lata korzystali z przywilejów wojskowych, a nie pospolite chłopaki które z wojskiem nie miały nic wspólnego. Znacznie bliższą więź czuję z poczciwym Ukrem który uciekł przed piekłem wojny i uczciwe pracuje w naszym kraju, niż z Polakiem-robakiem mentalnym niewolnikiem który popiera powszechny pobór, i cieszy się z tego biednego Ukraińca krzywdy.

#pacyfizm #hipokryzja #ukraina #antynatalizm
Zgrywajac_twardziela - Pamiętajcie, jak ktoś Was skrzywdzi, to jeśli go zabijecie jes...

źródło: obraz_2024-04-25_092659902

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela Czepiasz się na siłę. Chyba nikomu przez ostatnie 2 tysiące lat nie przyszło do głowy, że morderstwo i odebranie życia na wojnie to to samo. Wyjątkiem może niektóre amerykańskie ruchy protestanckie ale akurat oni nigdy ze zdrowego rozsądku nie słynęli
  • Odpowiedz
@SoplicaTadeusz:

Czepiasz się na siłę. Chyba nikomu przez ostatnie 2 tysiące lat nie przyszło do głowy, że morderstwo i odebranie życia na wojnie to to samo.

A jaka jest różnica w odebraniu komuś życia dla własnych korzyści, a odebraniem komuś życia dla korzyści polityka? No ewentualnie taka, że to drugie to frajerstwo bo nic tym nie zyskujemy jako jednostka ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@TakiSobieLoginWykopowy:

Jeśli jedna osoba ma inne zdanie niż reszta to jest to wariat albo przestępca w zależności od czynów. Jeśli reszta ma inne zdanie niż jedna osoba to jest to zasada/prawo.


Żyjemy w społeczeństwie i wszystko jest kwestią "dogadania"

Problem pojawia się wtedy gdy ta większość podejmuje decyzje które ich samych nie dotyczą. Za poborem są w znacznej większości gnidy i socjopaci których ten pobór nie będzie dotyczył.
  • Odpowiedz
Problem pojawia się wtedy gdy ta większość podejmuje decyzje które ich samych nie dotyczą. Za poborem są w znacznej większości gnidy i socjopaci których ten pobór nie będzie dotyczył.


@Zgrywajac_twardziela: to samo czuje gdy muszę zapłacić mandat drogowy.

Czasy pokoju i stosunkowego dostatku wykształciły w nas indywidualizm a teraz mamy problem z umieraniem za innych, za inters innych, za wspólną przyszłość.

Chyba trzeba się pogodzić z losem mięsa armatniego ale jak
  • Odpowiedz
@TakiSobieLoginWykopowy:
W razie "W" to ja już wolę więzienie, zawsze to bezpieczniej.

ale jak przeżyje to będę #!$%@? wymagał od innych tego co chcę

Bez ręki, czy nogi będziesz sobie mógł wymagać. W najlepszym przypadku poborowi zostaną potraktowani dokładnie tak samo jak weterani wojny w Wietnamie, w najgorszym jak "samowary" w Rosji ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela A jeśli rosja nas zaatakuje to jakie niby z tego korzyści będzie miał Kaczyński czy Tusk? Jest coś takiego jak koncepcja wojny sprawiedliwej i wtedy zabijanie drugiego nie jest niczym złym. A przynajmniej w ujęciu kilku tysiącleci rozwoju filozofii i dwóch tysięcy rozwoju chrześcijaństwa. Oczywiście masz prawo do własnej koncepcji i możesz uważać, że zabicie drugiego nawet gdy ten ci zagraża to coś złego ale jest to pogląd bardzo skrajny
  • Odpowiedz
@SoplicaTadeusz:

A jeśli rosja nas zaatakuje to jakie niby z tego korzyści będzie miał Kaczyński czy Tusk?

No taki że będzie grzał dupę w bezpiecznym kraju, tak samo ich dzieci i rodziny, a frajerzy będą bronili ich majątków?

Jest coś takiego jak koncepcja wojny sprawiedliwej i wtedy zabijanie drugiego nie jest niczym złym.

Zabijanie jest zawsze czymś złym, jedynym wyjątkiem może być samoobrona(bezpośrednia, a nie udział w walce o rozgrywki polityków),
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela Tylko, że rosja nie atakuje państwa, żeby zmienić flagi na maszcie. Myślę, że kto jak kto ale Polak akurat powinien to rozumieć. Zobacz co się dzieje na Ukrainie gdzie ruscy na zajętych terytoriach posuwają się do takiego zezwierzęcenia, że masowo odbierają małe dzieci rodzicom i zabierają je do rosji. Jeśli uważasz, że życie w Polsce i życie pod rosyjską okupacją niczym się nie różni to z całym szacunkiem ale tutaj już
  • Odpowiedz
@SoplicaTadeusz:

Zobacz co się dzieje na Ukrainie gdzie ruscy na zajętych terytoriach posuwają się do takiego zezwierzęcenia, że masowo odbierają małe dzieci rodzicom i zabierają je do rosji.

Jakby pozwolono tym ludziom wyjechać to nie mieliby kogo porywać.

Jeśli uważasz, że życie w Polsce i życie pod rosyjską okupacją niczym się nie różni to z całym szacunkiem ale tutaj już nie mamy o czym rozmawiać.

Nigdy czegoś takiego nie powiedziałem, nie
  • Odpowiedz