Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? zabrakło mi przedwczoraj #pregabalina Po dniu nie zażywania to jest nagłego zjadzu z 600 mg / dzień na 0 mg / dzień dostałem zimnych potów, koszmarów, bezsennosci i #!$%@? myśli o #samobojstwo Byłem na to w pełni przygotowany, bo to nie pierwszy raz kiedy przez moje #!$%@? nie załatwiłem leków na czas. Ale to jest #!$%@?. We śnie przeleciało mi całe życie, wszystkie zmarnowane szanse i marzenia. Ogarnął mnie uczucie bezsensu całego mojego istnienia i tego co zrobiłem. Gdybym chciał popełnić samobója to można sobie tym fajnie dodać skrzydeł. Polecam. Osobiście jednak nie skorzystam, bo mama będzie smutna. Na dziś już sobie ogarnąłem tabsy, czuje się nadal gównianie, ale stabilnie. Niesamowite jak te substancje na nas wpływają. Ehh jesteśmy niczym więcej jak skomplikowaną, samopodczymującą się reakcją chemiczną.

A dodam jeszcze #narkotykizawszespoko
MiAmasLinukson - Ja #!$%@? zabrakło mi przedwczoraj #pregabalina Po dniu nie zażywani...

źródło: Screenshot_20240425-021244

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Mi_Amas_Linukson: no ja z pol rok temu mialem koszmar typu horror i nie moglem sie z niego wybudzic bo sie zapętlał ale z kazdym restartem robilo sie coraz mroczniej az zgaslo slonce i pojawily sie stare telewizory CRT ktore śniezły i mialy napis "nie uwolnisz odemnie"
i to tak z 10 razy sie zapętliło
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: jest w pyte tylko trzeba ostrożnie. Mi się dawki wahaja od 0 mg do 3000 mg. A na glodzie juz 3 raz. Nie jestem zbyt odpowiwdzialnym czlowiekiem, ale jak można wymagać od osoby, która nie potrafi się regularnie umyć, aby przestrzefała dawkowania leków. Psyxhiatrzy to na prawdę debile.
  • Odpowiedz
@Mi_Amas_Linukson:

jest w pyte tylko trzeba ostrożnie.


A ile czasu to jesz?

Dla mnie też przez jakiś czas było w pytexD

Niestety po pewnym czasie była przewaga skutków ubocznych nad pozytywnymi efektami i brało się zwyczajnie aby nie było “#!$%@?” nie polecam xD

Dzień kiedy uwolnilem się od tego leku był jednym z lepszych dni w moim życiu
  • Odpowiedz
A ile czasu to jesz?


No zażywam już chyba 2 lata, a nadużywam rok. (nerki mnie bolą)

Dzień kiedy uwolnilem się od tego leku był jednym z lepszych dni w moim życiu


ale co w zamian? Benzo? brałeś na lęki? Benzo jest jeszcze gorsze imho.

Niestety po pewnym czasie była przewaga skutków ubocznych


hmm. Nie wszystko działa na każdego tak samo. Lubię to uczucie ciepła, energię i odprężenie. ehh chcialbym umrzeć w
  • Odpowiedz
@Mi_Amas_Linukson: jak dwa lata to sporo już, ja 3/4 roku wytrzymałem na tym leku, odstawiłem go za pomocą diazepamu. Później częściej lub rzadziej brałem diazepam, skończyło się, że nie biorę już ani pregabaliny ani benzodiazepin. Zdarza się czuć strach ale taki, z którym da się żyć.

Lubię to uczucie ciepła, energię i odprężenie. ehh chcialbym umrzeć w takim stanie. Coś pięknego.


Kumam o co chodzi też to czułem, ale bycie zależnym
  • Odpowiedz