Wpis z mikrobloga

#hotelparadise hitem jest to, że jak motomoto wyzywa Ade to wszyscy milczą, bo nie chcą się mieszać, ale jak jest okazja żeby Ada go #!$%@?ła to nagle Judasz i Śliski Kangurek latają za nią i chcą ratować mu dupe
  • 6
  • Odpowiedz
@rekinado: to jest hit to prawda. Nie znalazła się żadna osoba, która by powiedziała Adzie, że ma wybrać inną osobę dla swojego spokoju a nie Bartka, który czuje się za pewnie bo wie że jest Ada. Ja już czekam na koniec tego sezonu bo już patrzeć nie można na Adę i Bartka.
  • Odpowiedz
  • 0
@Aldib nie mam na myśli chodzenie i mówienie jej, że ma związek zakończyć, bo to jej sprawa. Chodzi mi o to, że albo mieszasz się we wszystko albo w nic
  • Odpowiedz
@rekinado: Po pierwsze, Bartolomeo wyrobił sobie pozycję w grupie. Po drugie, warto zauważyć, jaką narrację prezentuje on i Ada. On sprawia wrażenie zdecydowanego jeśli chodzi o relację, tylko "ona mnie wku*wia". Ona jest kompletnie niezdecydowana, było kilka dni, kiedy wieczorem się miziali, a w ciągu dnia ona na niego narzekała i mówiła, że chce odejść z programu.

Więc jeśli w ciągu dnia narzekasz, że nie cierpisz pizzy z ananasem, a wieczorem
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@BigShow albo mieszasz się do czyjegoś związku we wszystko i mówisz co jest dobrze a co źle, albo nie robisz tego w ogóle. W przypadku Bartka jak wyzywa innych to nikt nie chce się mieszać (XD) ale jak jest szansa na #!$%@? go to nagle Judasz że Śliskim namawiają Adę na to żeby się z nim pogodziła no #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Aldib a moze kazdy się boi powiedzieć Adzie zeby wybrala kogos innego, bo jesli ona mimo tego wybierze Moto moto, wtedy wygada jemu ze inni ją namawiali i wowczas Bartusiowi puszczą nerwy i zrobi im gnój przed finalem.
  • Odpowiedz