Wpis z mikrobloga

mam auta za ok 1.5m i tesli bym nie kupił. Twój argument jest słaby. Miałem tesle na testach i dramat jaka to jest słaba jakość i jak się słabo prowadzi. Do tego dźwięk jak w tramwaju.


@blinxdxb: Generalnie problem jest nie z samymi samochodami tesli a fanatycznym fanbase tesli bo te auta są faktycznie zaawansowane technologicznie autopilot i te sprawy. Natomiast ludzie nie kupują tego w większości bo jest to zajebiste
  • Odpowiedz
@Cztero0404 wiesz co, mam cały dom w sprzęcie Apple i jeżdżę m.in. Ferrari więc nie generalizuj. Tesla popularna jest w USA a tam iphone jest najpopularniejszy. Przy okazji autopilot działa tylko w USA i to nie wszędzie.
  • Odpowiedz
@blinxdxb: Tylko, że widzisz. Tesli w Stanach Zjednoczonych bardzo często nie kupują dla tego, że jest nie wiadomo jak zajebistym autem a dla tego, że jest Made in USA. Iphone jest tam najpopularniejszy bo też jest Amerykański i biorą go w abonament 20-30$ miesięcznie
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404 @blinxdxb ogólnie poziom wykonania Tesli to jakiś nieśmieszny żart. Płaci się majątek a dostaje się gówno zapakowane w papierek. Nie wiem ja na to auto będę zawsze patrzył jak na iphona. Czyli kupowania dla znaczka a nie jakości. Cóż skoro są ludzie którzy to kupują to niech mają i jeżdżą ale serio ja w tym aucie nie czuje premium i nie widzę nic w tym aucie jakiegoś wow. Zwykły nudny klocek
  • Odpowiedz
@Lardor: Osobiście widziałem samochód tesli po przejechaniu około 120 tys kilometrów oraz po przejechaniu około 250 tys km i kariery 20 letniego bmw lub audi to temu raczej nie wróżę dyplomatycznie pisząc łamiące się pedały które są/były dość częstym problem które niektórzy próbuje usprawiedliwiać jako chorobę wieku dziecięcego, zła jakość spasowania godna fiata dużego często. Poza tym dla mnie tesla stylistycznie przypomina coś takiego jakby Chińczycy mieli podrobić porsche, ale ze
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404 tak widzę ludzi jarajacych się przereklamowanym chłamem plus opa który dodał pożal się Boże żałosny wpis. Widzę, że dupa boli bo ktoś ma czelność źle wypowiedzieć się o tesluni pewnie op sam jeździ i czuję się niedoceniany. Niestety drogie auto nie znaczy dobre auto a za szmelc przepłacać nie lubię. Jeszcze dziecinne wypinanie bo BMW wspiera LGBT xddd jak by teslunia tego nie robiła cóż za hipokryzja
Lardor - @Cztero0404 tak widzę ludzi jarajacych się przereklamowanym chłamem plus opa...

źródło: temp_file1970718248968069711

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lardor: Ja ich widzę bardziej jak takiego mojego znajomego Antka z którym chodziłem do liceum jarającego się właśnie teslą. Antek miał iphone, był trochę takim hipsterem, imponowało mu warsaw shore i Kim Kardashian gdyby to było kilka lat wcześniej to nazwałbyś go hipsterem
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404 też w gimnazjum miałem znajomego który mówił, że zna się na iphonach nie potrafił parametrów podać tylko tyle umiał powiedzieć że iPhone jest najlepszy i kij pogadane umiał tylko tym szpanować i tyle wtedy się nauczyłem że coś markowego nie musi być wcale dobre i to są ludzie którzy kupują coś dla znaczka wola przepłacił niż dać mniej i mieć coś lepszej jakości i tak też patrzę na Teslę
  • Odpowiedz
@Lardor: Dla mnie od dawna w zasadzie znaczek nie ma znaczenia iphone, samsung, motorola nie ważne dla mnie to telefon wyłącznie zwłaszcza na obecnym etapie gdzie nawet nie bardzo już da się coś więcej wymyślić dla tego wymyślają składane telefony i próbują je odchuchać do granic absurdu.
  • Odpowiedz
@Cztero0404 iPhone jest świetny, bo zajebiscie współpracuje z całym ekosystemem Apple i nikomu do dzisiaj nie udało się na kilometr do tego zbliżyc.. A co do twojego kolegi co nie zna parametrow - po co ma znać? Ma działać szybko i być łatwy w obsłudze i taki jest. Do tego to jak działa z applewatch, który jest wciąż najlepszym smartwatchem czy z airpods, które wciąż są najlepszymi słuchawkami dousznymi też jest nie
  • Odpowiedz
poziom wykonania Tesli to jakiś nieśmieszny żart. Płaci się majątek


@Lardor: Ale jak placi sie majatek? Przeciez taka Tesla 3 to jest smiesznie tania.
  • Odpowiedz
patrząc na stosunek ceny do jakości to przepłacone


@Lardor: Ale to juz jest zupelnie inne zdanie niz "placi sie majatek".

I nawet z tym zdaniem bym duskutowal. Po pierwsze na Tesle mozna wziac doplate 27k, co powoduje ze taka Tesle 3 kupujesz za jakies 173k. Co dostaniesz w tych pieniadzach aktualnie na rynku? Kazda "dobra" marka, BMW, Audi, Mercedes kosztuje 2x2.5x tyle.

Tansze niz Tesla sa np. marki azjatyckie, ale z
  • Odpowiedz