Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Rozwala mnie egzekucja prawa w polityce i biznesie.
Tam gdzie tylko zajrzy obiektyw kamery, tam nagle prawa człowieka, sądy, paragrafy. Wszystko tipi top.
Od pół roku w garniturach debatują nad tym czy Sasin #!$%@?ł 70 mln, czy nie #!$%@?ł czy może #!$%@?ł ale nie swoimi rękami.
Jak Kamiński chlejus dostał kartę monopoly od Dudy, to z prostego tematu się zrobił konkurs wiedzy o prawie, bo oczywiście każda instytucja ma swoje zdanie. W ogóle pozdrawiam tego emeryta, który nie dostał ułaskawienia z tego samego powodu (podano to w piśmie), z którego Kamiński NIE POWINIEN, a dostał, ułaskawienie xD
Jak chodzi o szarego człowieka, to wpi*rdol. Czasami nawet sędzia nie zada sobie trudu, żeby akta doczytać. Prewencyjnie sobie pognij 3 miesiące w areszcie, bo muka. Za covida gorzej niż bydło.
A polityk? Ojojojojo. Uhuhuhu. To trzeba na spokojnie, bo jest komisja taka, sąd taki, a jak ten sąd wyda wyrok, to jest jeszcze jeden sąd, a nad tym sądem lata statek matka z jeszcze jednym sądem.

Może brzmię jak ignorant ze wsi, a to trzeba oglądać Suits i czytać lex.pl w internecie, ale ku*wa, przecież prawo i jego egzekucja to jest największy scam. Dla Ciebie żelazna ręka, dla polityka neverending story. Teatr dla gojów.
Jedno chce w życiu przeżyć - chcę mieć znajomego polityka, względnie poważnego. Będziemy sobie wypisywać różne protesty, zażalenia i inne papierkowe duperele. Będziemy pisać osobno, ale mieć te same argumenty.
Do dzisiaj pamiętam ten sławetny wykop (7331069) o SCT

"Sąd odrzucił skargi mieszkańców, ale uwzględnił skargę wojewody i postanowił unieważnić uchwałę o SCT w całości."

Szaraczka łatwiej zlać ciepłym moczem, a jak wojewoda, to skarga może przyjść faxem, nawet ze śladami kału i krwi. Kto by to czytoł, przecie to WOJEWODA.
A nie, sorry. On miał orgumenty, wyciągnięte z tajnych arkan prawniczych i one zmieniły połączenia neuronowe w mózgu sędziego o 540 stopni.

Teraz tylko czekam na wyniki tej naszej komisji i wielu innych. Pasiaki zobaczycie jak świnia niebo. Skończy się jak z Sarkozym, rok bransolety w willi za korupcję sędziego xD

Tak samo polityka budzi we mnie wewnętrzny atawizm.
Niby człowiek wie, że ustalanie siłą hierarchi to głupota, ale potem widzisz takiego pajaca, takie nic, utrzymywanie przy życiu siłą populizmu, które ma czelność Ci dyktować jak żyć czy wręcz chce Cię siłą (o ironio), wysłać na front. Takie nic, które sięga Ci do klatki i któremu zabierałbyś kanapki w szkole, nagle KAŻE Ci iść i walczyć za jego interesy. No nie mówcie, że nie budzi w was to takiego prymitywnego gniewu.
A tak swoją drogą, gdyby do polityki mieli wstęp tylko ludzie, którzy wyciskają 100kg na klatę, to byłoby mniej straszenia wojną i projektowania dłuuuugich rakiet ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mówcie co chcecie, polityka to lep na zepsutych ludzi w sensie moralnym, ale władza i kompleksy to zabójcze combo.
Popatrzcie na takiego Patkowskiego. Przecież to widać, że chłop z niejednego pieca chleb jadł, wyszalał się, podupcił, jest pewny siebie i nie wniesie swoich kompleksów do polityki, nie? Nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobra, popatrzcie na Zero, bo to już produkt koncowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kreskówki nie bez powodu nas straszyły "złymi geniuszami", którzy dziwnym trafem w jednym czy drugim aspekcie, byli mocno wybrakowani ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #zalesie #bekazpis· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
  • Odpowiedz