Wpis z mikrobloga

Mirki jaki motur polecacie dla swierzego kierowcy A?

Myslalem nad Honda CRF railly lub coś bardziej typu royal enfield himalayan . Tylko nowki okolo 30 k a uzywek praktycznie nie ma.

#motocykle
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@mox3: Ogolnie to mam sporo zajęć po pracy i nie wiem czy znajdę czas na kolejna zajawke, ale warto sprobowac.

Napewno bym chcial coś do jazdy po mieście i bezdrożach. Jakies szybkie jazdy po 140+ nie są w kregu moich zainteresowań.

Nie chcial bym tez utopic sporej ilosci pieniedzy bo bie wiem czy bede jeździł.

Long distance po europie też mnie nie interesują za bardzo. Bardziej bym juz pokrecil po jakiejś
  • Odpowiedz
  • 0
@roll_nick jak się jeździ dla przemieszczania to pewnie tak. A jak dla przyjemności obcowania z maszyną, to więcej jej daje samodzielne zmienianie biegów, trafianie międzygazów i tak dalej

@zilasty Też bym spojrzał na NC750(x) w manualu
  • Odpowiedz
  • 0
@zilasty mam KTM 390 Adventure poniżej 25k z końcówki 2020. Dziewczyna przesiadła się na mocniejszy i lepszy na duże odległości. Ale sama mówi że gdyby nie brak miejsca w garażu to chętnie by go zostawiła do miasta.
  • Odpowiedz
@zilasty: ogólnie Hondy, szczególnie 4-cylindowe są bardzo łatwymi i bardzo wybaczającymi pojazdami jak na początek przygody z A. Prostolinijne oddawanie mocy (niektórzy malkontenci uznają, że jest to aż za nudne dla nich), łatwość w manewrowaniu, w miarę dobre quality. Do tego moja CB650R bardzo szybko znalazła nowego właściciela (prywatnego).
  • Odpowiedz