Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was chodził/chodzi na terapię i może napisać coś więcej o tym?

Lvl 22, jestem nieśmiały, małomówny, bardzo ciężki mi nawiązywać nowe znajomości, nie mam znajomych czy dziewczyny. Kilka osób m.in. tutaj polecało mi terapię, która rzekomo ma pomóc. Zastanawiam się tylko czy to naprawdę pomaga i coś daje.

Nawet jeśli pójdę na terapię to co dalej? Terapeuta pstryknie palcami i spowoduje że stanę się wygadanym i przebojowym gościem? Że terapeuta znajdzie mi znajomych i dziewczynę? To chyba tak nie zadziała.

#psychologia #terapia
  • 16
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: discorda próbowałem już kiedyś, ale nic z tego nie wyszło. Albo trafiałem na serwery gdzie były tylko jakieś dzieciaki albo na serwery gdzie ludzie niby w moim wieku, ale mieszkali daleko i nie było możliwości spotkania. Teamspeaka nie próbowałem, byłem przekonany że to już upadało. A jak tam dołączyć do jakiegoś serwera?
@sameowoce nie noszę okularów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
e


@_lorem_ipsum_: ja chodziłem na dwie: prywatna i NFZ - obydwa przypadki beznadzieja i stara czasu ale gdyby się nie odbyły to pewnie bym się nie #!$%@?ł i nie wziął za swoje życie. Więc nawet jeżeli trafisz na idiotkę, która ci będzie słodzić i #!$%@?ć na zmianę to warto bo może cię właśnie tą swoją postawą rozzłościć i dać tego kopniaka by sobie samemu radzić.

Ale do twojego pytania: moim zdaniem
  • Odpowiedz