Wpis z mikrobloga

@Knamga: Źle sformułowałem posta, praca jest jeśli masz doświadczenie albo kontakty. Po covidzie prawo jazdy można znaleźć w chipsach więc kierowców bez doświadczenia jest od groma 😂 Ja już też generalnie chce wrócić do Polski, po to robiłem papiery żeby mieć możliwość powrotu.
  • Odpowiedz
Dokładnie od 4 miesięcy na C, chciałbym spróbować na ce Ale nawet agencje dziękują co w przeszłości ponoć nie było problemem bo ludzi bez doświadczenia rzucali od razu na drogę (?)


@FanatykGrillowania: kiedys to dinozaury chodzili po ziemi. zawsze byl problem dla swiezakow znalezc jakakolwiek robote bez 2 lat doswiadczenia.
  • Odpowiedz
@FanatykGrillowania:
Jaka część anglii? Ogólnie to nie chodzi o doświadczenie, a o to czy masz prawo jazdy na C+E od dwóch lat, bo wtedy firmy mają lepsze warunki z ubezpieczycielem. Spróbuj dalej się na coś załapać, czasami firmy biorą przez agencje i potem już zostajesz dla nich. Duży minus jeżeli chodzi o Polskę to zarobki i system pracy. Na przykład mało jest roboty gdzie pracujesz te 8-9 godzin w Polsce, a
  • Odpowiedz
@3k1m: Mieszkam na północy Anglii, tak jak mówisz chcą 2 lat a ja co dopiero zdałem prawo jazdy. Poruszyłeś chyba najważniejsza kwestie, czyli zarobki w Polsce. Na papierze zarobki wyglądają kosmicznie do tego co pamiętam z przed 6 lat w Polsce, tylko jak zauważyłeś głównie to Inflacja. W skrócie nie będę kłamał przyjechałem tu tylko po pieniądze/ zrobienie kursów co się udało więc dlatego mam ten dylemat…
  • Odpowiedz
@FanatykGrillowania:
Mnie jeszcze bardziej w Polsce oprócz tych zarobków przeraża to, że (mogę się mylić) trochę bardziej eksploatuje się pracownika. Jakoś nie wyobrażam sobie pracować 12 godzin dziennie za te 6000-7000 zl

Często jest tak, że z dobrej firmy ktoś odchodzi na emeryturę i szukają nowego, bez złych nawyków. Ja tak trafiłem do spoko firmy zaraz po zdaniu, gdzie jest 48.5k za 8 godzin dziennie (z tymże nocki, więc może się
  • Odpowiedz
48.5k za 8 godzin dziennie (z tymże nocki, więc może się komuś nie podobać). Napiszę Ci na pw jaka to firma, może akurat będą szukać na północy, bo w ogłoszeniu dają że stawka to 14 funtów tylko, ale są jeszcze bonusy


@3k1m: fajny rozstrzał. 48.5k za 8 godzin dziennie, ale w ogłoszeniu podają nieco ponad połowę tego? nie ma co, umiom zachęcić pracowników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz