Wpis z mikrobloga

#kononowicz NIE WOLNI MI WRZUCAĆ SCREENA TO PRZEPISUJĘ SLOWO W SŁOWO: JAK CHCECIE WIĘCEJ TO DAJCIE ZNAĆ> "wysoki sądzie na tej osobie wzoruję się w swojej działalności w internecie. Nie mam kanału do zarabiania, tylko, żeby POmagać Panu Krzysztofowi, którego poznałem z filmików na YT i którego odwiedziłem w 2019 roku. Był biedny, zabrudzony i hejtowany przez użytkowników wykopu. Ja mu stworzyłem idealne warunki do życia, mimo że to trudny człowiek. Nie żyję ż tego. Jestem przedsiębiorcą w branży fotowoltaicznej a tylko hobbystycznie producentem filmowym, dzięki temu mogę nieść dobro panu Krzysztofowi. Tymczasem w nierzetelnym artykule zrobiono ż mnie patostreamera, który traktuje Pana Krzysztofa jak marionetkę. To kłamstwo i pomówienie, którego godzi w moje dobra osobiste a hejt na wykopie sprawia, że tracę klientów w branży fotowoltaicznej przez co mam coraz większe problemy finansowe. Dlatego żądam wysokiego odszkodowania i usunięcia krytykującego mnie artykułu z internetu". Czy znał pan Wojciecha Suchdolskiego? " wiem tylko, że to były współlokator pana Krzysztofa ,ale nigdy z nim nie utrzymywałem z nim żadnych kontaktów". .[wlatują dowody,nagrania, screeny..] " no dobrze, czasem tylko mu pomagałem jako informatyk. Tak jak mówiłem, wzoruje się na Matce Teresie z Kalkuty gdyż jestem osobom głęboko wierzącą. Dlatego chętnie pomagam potrzebującym za co spotyka mnie hejt" No właśnie, dlaczego powód, który niby takie dobro niesie światu spotyka się z krytyką? "wysoki sadzie to wina toksycznej społeczności portalu wykop która nakręcana jest przez hejterskie artykuły o mnie w gazetach".
bezpravkano207 - #kononowicz   NIE WOLNI MI WRZUCAĆ SCREENA TO PRZEPISUJĘ SLOWO W SŁO...

źródło: ceo

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: Wspaniałe czarowanie rzeczywistości xD
krytyka rudego na wykopie wybuchła nie po artykule prasowym tylko dużo wcześniej. Dużo wcześniej zanim zaczął "pomagać" Krzysztofowi, bo najpierw "pomagał" tylko majorowi. Zaczęło się od wypłynięcia nagrania rozmowy, którą sam nagrał, jak kazał zostać szczudlakowi w lesie, bo tam są inni redaktorzy. W lesie przy ponad minus 10 (serio wtedy było ponad minus 10). A idąc jeszcze dalej w szczegóły to krytyka zaczęła się jak
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: to też zabawne, był tam z rudym, który twierdził że nie utrzymują kontaktów xD
takie jawne wprowadzanie w błąd zwykłe kłamanie wbrew oczywistym faktom, przed sądem nie jest przypadkiem karane? Czy to problematyczne?
  • Odpowiedz
to też zabawne, był tam z rudym, który twierdził że nie utrzymują kontaktów


@William2290: inna rozprawa, wtedy jeszcze nie wiedział że sie nie wystraszymy i nie usuniemy tekstów z netu. Dlatego myślał, ze to nie będzie miało okazji wypłynąć. W efekcie na sprawie Storcha co innego a u Ola co innego. I to go zgubiło
  • Odpowiedz
@bezpravkano207 Że też on nawet w sądzie się nie boi kłamać, to nie tak, że jego brednie mógłby obalić byle nowoszkolniak "Nigdy nie utrzymywałem kontaktu z Majorem" meanwhile nagranie w gaciach z hotelu xD
Albo pan CEO jest patologicznym kłamcą, albo jego zespół delbrucka jedynie dorównuje poziomem knurowi
  • Odpowiedz