Wpis z mikrobloga

#energia #prad #tauron
Mirasy, konczy mi sie umowa, patrze co ma mi tauron do zaoferowania i widze jakies wodotryski, ze moge miec prad + serwisanta, naprawy agd, pc, slusarza, szklarza (wtf?) i inne, moge miec zielony prad i troske o srodowisko z jakims certyfikatem.
Jest w ogole u nich mozliwosc odrzucenia tego wszystkiego i wybrania samego pradu w najtanszej wersji? Czy jak kupuje prad (bo musze) to od razu musza mi wcisnac kolejne 3 produkty bo inaczej sie nie da?
Mi generalnie zalezy tylko na cenie bo prad poplynie taki sam jak u sasiada, nie interesuje mnie ich certyfikat oraz z czego jest ten prad

Nawet zadzwonic do nich za bardzo nie mozna bo numeru nie ma na stronce.
  • 8
  • Odpowiedz
@93michu93: a miałeś umowę w Tauronie? czy inny dystrybutor? Jeśli Tauron to po prostu nic nie rób umowa sama przejdzie na czas niekreślony. Jeśli nie miałeś wcześniej umowy w Tauron to dzwoń na infolinie i powiedź że nie chce badziewia tylko sam prąd. Oczywiście zapytaj o cenę, dystrybucje itp. i skonfrontuj to z innymi dostawcami.
  • Odpowiedz
  • 0
@KwadratPolski: tak, mialem w tauronie ale pewnie tez mialem wtedy z jakimis innymi dodatkami. Ale w bloku to moge sobie wybrac, czy chce tauron, czy energe? Wydaje mi sie, ze ja moge tylko Tauron. Czekam na czacie, od 10 min jestem 1 w kolejce xD
  • Odpowiedz
@93michu93: oczywiście że możesz, możesz sobie nawet orange wybrać (tak oprócz abonamentów telefonicznych sprzedają energie :D) musisz się rozejrzeć bo może gdzieś jest taniej np. dystrybucja albo stałe opłaty (bo za sam prąd płacisz wszędzie tyle samo)
  • Odpowiedz
  • 1
@KwadratPolski: jestem po rozmowie na czacie, ktory przekierowal mnie na rozmowe telefoniczna. Rozmawiam sobie z panem i pytam gdzie bedzie najtaniej, odpowiada, ze tak sie nie da odopwiedziec. Okej, pytam, czy ofert jest wiecej niz 4, ktore widze na stronie. Mowi, ze tak. Prosze wiec, zeby mi je wyslal wszystkie na maila. Odpowiada, ze tak sie nie da xD
pytam jak mam podjac swiadoma decyzje znajac 4 z X ofert,
  • Odpowiedz