Wpis z mikrobloga

Na co dzień jest tyle rzeczy do załatwiania w dorosłym życiu, tyle tematów do ogarnięcia w chacie, że jakbym miał pracować stacjonarnie to pyerdoliłbym całkiem to IT

Nigdy w życiu nie poszedłbym już do biura do roboty.

Jak ktoś się szmaci na tyle, żeby bawić się w jakieś hybrydy, akceptować on-site za ciut wyższe wynagrodzenie to powinien być wykluczany przez resztę środowiska niczym czarna owca.

#pracait #pracbaza #praca #homeoffice
LezliNilsen - Na co dzień jest tyle rzeczy do załatwiania w dorosłym życiu, tyle tema...

źródło: mem

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • 0
@LezliNilsen Miałem kiedyś takich sąsiadów, którzy według licznych plotek karmili psy "szynką". Jak to się mawia, czasy się zmieniły i psy już dawno szynki nie widziały....
  • Odpowiedz
  • 3
każdy ma inne podejście. Ja muszę oddzielić prace od domu bo inaczej bym zrobił 10% tego :D


@bazinga-row: bo jesteś typowym nieudacznikiem. Ludzie ambitni jak wiedzą, że mają coś zrobić to to robią. skupiają się na celu i realizują zadania.

Jakbym opisał w jakich ja życiowych warunkach przebranżowiłem się na programistę to 99% tutaj napisałoby, że trolluję/kłamię, bo dla nich byłoby to kvrwa niewyobrażalne xD

Jak ktoś chce -> szuka sposobu
  • Odpowiedz
  • 0
Temat wojny między produkcją, a biurem się wyczerpał, więc nadszedł czas kreowania nowego konfliktu ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kiszczak: żeby przypadkiem ludzie pracujący w zakurzonych, prl-owskich biurach jakichś kvrwa smrodexów nie pomyśleli, że są cool :)

Ranking fajności / prestiżu wygląda następująco:

1) IT w korpo
... długo długo nic
2) IT w software house
3) dział prawny w korpo
4) dział finansów w korpo
5) gównostanowiska
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: jak na luzaka że zdalnej jesteś strasznie spięty xdd wyluzuj, przejdź się do biura do ludzi, może trochę ochłoniesz po kontakcie z innym człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nigdy w życiu nie poszedłbym już do biura do roboty.


@LezliNilsen: Mocna deklaracja jak na maj 2024, ale siedzenie w domu zawsze jest dostępną opcją, niekoniecznie zatrudnienie :)
  • Odpowiedz
  • 0
To powiedz mi misiu kolorowy jak mam w inżynieringu pracować zdalnie xD

O ile wiesz czym ten dział się zajmuje


@KoltajlPszeniczny: mam to w dupie. Dla mnie inżynier po polibiedzie biegający po jakimś smrodeksie, albo na budowie to tylko szczebel wyżej ponad robolstwem (sam jestem z wykształcenia takim właśnie inżynierem jak coś xD)
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: Ciekawy z ciebie koleś, w jednej wiadomości potrafisz napisać to:

przepraszam, moja wypowiedź była nazbyt toksyczna jak to teraz analizuję.


a dwie godziny później to:

no tobie na pewno nie będę kiepie biegający po smrodeksie za kierownikiem zmiany xD


Może już lekko dziczejesz od tego hołmofisu? Może pora wyjść na dwór, wziąć łyk powietrza, dotknąć trawy? xD
  • Odpowiedz