Wpis z mikrobloga

@Corvus_Frugilagus: w liceum miałem dokładnie te same Maci z tą samą gównianą myszką, pamiętam pierwszą lekcję informatyki miałem z jakimś Apple'owskim fanatykiem i #!$%@?ł, jak to nie da się zawiesić Maca... po czym w przeciągu 5 minut u mnie się zawiesił xD Po 3 latach nauki na tym gównie absolutnie się zraziłem do jakichkolwiek Apple'owskich wyrobów, w życiu nic od nich nie mam zamiaru kupić.
  • Odpowiedz
@paczelok: miałem kiedyś iMaca z tą myszką. Scroll łapał bardzo sybko brudki i przestawał działać. Prawy klawisz myszki wykrywa czy podniosłeś lewy palec, generalnie podziałała chwilę, nim zastapiłem ją M705.

pple chyba ma specjalny dział odpowiadający za najgłupsze myszki swiata. Pamiętam okrągłe myszki z jednym klawiszem z 1997 roku, albo te nowe z gniazdami ładowania od spodu.
  • Odpowiedz
@kompek Nam wmawiano że to sprzęt dla "profesjonalistów".
Ale rzeczywiście to był taki szrot że głowa mała.
Nic na nim nie można zrobić. Pamiętam jeszcze że gadano nam że ma on dedykowane aplikacje, no ale mając normalną windę to też nie jest argument. Jeszcze ten paskudny układ ikonek i przycisków w systemie był zniechęcający, przy takim xp był mocno kiepski, taki trochę na siłę prosty, a mi przypominał on takie zabawkowe komputery
  • Odpowiedz