Wpis z mikrobloga

Mirki. mam nokię 8 z 2017 roku.
Ale mi gubi sygnał, ma problem z internetem i głosem coraz częściej.rozmowy są niewyraźne, Kupiłem go 3 lata temu za £120, używany.

Tym razem szukam czegoś nowego, lub max najstarszy z 2022 roku, żeby nie był dużo większy oraz żeby był w miarę szybki, robił dobre zdjęcia, miał dobry GPS z wielu systemów nawigacji bo dużo chodzę pieszo szlakami,
Budżet do około 200-300£ bo jestem w UK. Lub 1000-1700pln ,Oraz z dobrą baterią,

coś solidnego żeby mi posłużył te 4-5 lat, bo ogólnie dbam o sprzęt,

Co warto w tej cenie rozważyć?
Fank ju from de mountajn ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#telefony #smartfon #smartfony #it #technologia #zakupy #pytanie #pytaniedoeksperta #cebuladeals #uk #przemyslenia #poradadnia #telefon #emigracja
  • 4
  • Odpowiedz
@adamsowaanon

Motorola G84 5G. Za 1300 wyrwiesz nówkę. Kupiłem na promocji kilka miesięcy temu za 1500 i zero problemów. 250gb pamięci, Android 14, praktycznie czysty system bo nawet musiałem sobie ściągać takie apki jak notatnik, 12gb ram z średnim procesorem, ale w połączeniu z dużą pamięcią i jeszcze ani razu mi nie zlagował co przy innych androidach nie do pomyślenia. Zdjęcia robi bdb, 50mpx, mógłby robić lepsze w nocy. Około 30 minut
  • Odpowiedz
  • 0
Kupiłem na promocji kilka miesięcy temu za 1500 i zero problemów. 250gb pamięci, Android 14, praktycznie czysty system bo nawet musiałem sobie ściągać takie apki jak notatnik, 12gb ram z średnim procesorem, ale w połączeniu z dużą pamięcią i jeszcze ani razu mi nie zlagował co przy innych androidach nie do pomyślenia. Zdjęcia robi bdb, 50mpx, mógłby robić lepsze w nocy


@reintrodukcja: A dzieki, jednak wybralem SONY Xperia 10 V bo
  • Odpowiedz