Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zbliżaja się kolejne samotne wakacje. Dalej nic sie nie zmieniło. Wychodzenie do ludzi, zmiana środowiska, zagadywanie, proponowanie, dalej NIC. Dalej nawet nie mam z kim porozmawiac. Po próbach wychodzenia do ludzi doszło do mnie, że jestem po prostu gorszą jednostką, odpadem z którym nikt nie chce się zadawać, którego nikt nie szanuje. Nie ma sensu to wszystko. Idę w przyszlym miesiącu do psychiatry, ale i tak wiem że prędzej czy poźniej skoncze na drzewie albo pod kołami pociągu, ponieważ nie da się zrobić NIC.
Pamiętajcie koledzy, że tak to jest w zyciu i wbrew temu co ludzie mówią nie po każdej burzy wychodzi słońce i czasem, rzadko, są jednostki beznadziejne przeznaczone jedynie do utylizacji.

#samotnosc
#depresja
#samobojstwo.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
A nie ma nic co lubisz? Uczep się tego i dożyj swego. Nie jesteś sam w tym wszystkim, wiele osób jest samotnych tylko nie potrafią do siebie nawzajem dotrzeć. Nie poddawaj się jeszcze.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Z każdej sytuacji jest rozwiązanie. Nie tylko ty masz takie problemy bo po prostu dzisiaj dużo ludzi wybiera znajomości online. Mi bardzo pomogło zapisanie się na siłkę, ponazałem tam kilka osób a jeden kolega został moim przyjacielem. Napewno nie dla każdego to jest i tematy na siłowni głównie kręcą się w okół ćwiczeń, diety itp. Po za tym siłownia dodała mi bardzo dużo do pewności siebie przez co
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: spokojnie, z dnia na dzień nie staniesz się dusza towarzystwa i nie zaczniesz obracać panienek ale możesz sam wobec siebie złapać dystans, trochę spokoju i poszukać czegoś co możesz docenić w życiu. Nie jesteś sam w tej sytuacji, wiele osób zmaga się z samotnością i niska samoocena. Leczenie może pomóc Ci złapać jakiś balans, warto spróbować. Trzymam kciuki.
  • Odpowiedz