Wpis z mikrobloga

@JesteMlodyGzGdyni: grunt to nie zwiększaj dawki za szybko to ci posłuży. Medycznie pregabalina jest moim numer jeden, ale niestety rekreacyjnie też jest moim numerem jeden szczególnie w polaczeniu z weedem. Prawdopodobnie dobrze sobie robić przerwy w stosowaniu pregabaliny, żeby tolerancja tak nie wzrastała (---> uzależnienie). np w mało stresujące dni. Wbrew temu co pierniczą psychiatrzy i producenci to pregabalina działa od pierwszego użycia, więc warto się ja posiłkować tylko w ważnych
  • Odpowiedz
@kilertesciowej1927: mi psychiatra wypisał ze mam brać cały czas do następnej wizyty, żeby wzmocnić działanie escitalopramu 20 mg. Rekreacyjnie? To ją można brać rekreacyjnie? Przecież to nie działa narkotycznie w żaden sposób, benzo albo klony rozumiem ale chyba nie pregaba
  • Odpowiedz
Rekreacyjnie? To ją można brać rekreacyjnie? Przecież to nie działa narkotycznie w żaden sposób, benzo albo klony rozumiem ale chyba nie pregaba


@JesteMlodyGzGdyni: poczytaj tak #pregabalina. Niektórzy po prostu ćpają pregabalinę. Mają euforię, odlot itp. Biorą dawki znacznie wyższe niż terapeutyczne (nawet ponad 2000mg).
  • Odpowiedz