Wpis z mikrobloga

@agahej: zaręczyła się z typem, którego poznała na tinderze i widzieli się pierwszy raz w sobotę. Gościu jest Amerykaninem, ma na imię Ben, jest dyrektorem finansowym banku i aktualnie mieszka w Niemczech. Zaręczyli się wczoraj czyli po 3 dniach znajomości. Rodzice Wiki są w szoku ale się cieszą, już rozmawiali z przyszłym zięciem przez telefon i wszystko git bo ogólnie oni też krótko się znali przed ślubem. Wiktoria wyprowadza się
  • Odpowiedz
@agahej: czekaj, czekaj, jeszcze mi się przypomniało jak mówiła wczoraj na live, że on siedział w więzieniu ale ona nie wie za co. Ale wtedy się trochę nie skupiałam na tym co ona mówi, bo taki chaos czasem wprowadza w wypowiedziach i nie jestem pewna czy to było o Benku. W każdym razie jeśli to było o nim to trochę mi się to nie spina z dyrektorem finansowym banku
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Patosonka88 może to jakiś inny po drodze? Ten Przemek z którym była o wtedy była taka zadyma że ją pobił, to może on? W sumie on w listopadzie umarł
  • Odpowiedz
@agahej: też najpierw o nim pomyślałam tylko że ona mówiła za co Przemek siedział, był w areszcie za rozbój w żabce, a tutaj było gadanie, że wie że siedział ale w sumie to nie spytała za co ale nieważne bo teraz już nie garuje. Chociaż muszę przyznać, że z nią to wszystko możliwe i może faktycznie w międzyczasie od soboty jeszcze była w kimś innym zakochana
  • Odpowiedz
@agahej pamiętam, że Wiktoria miała niepokolei w garze i była mocno rozchwiana emocjonalnie, ale że aż taka patologia się dzieje to szok. Nie zdziwię się jak laska w końcu magika jebnie
  • Odpowiedz