Wpis z mikrobloga

Czy wchodzenie w związek ma dziś sens? Co druga młoda laska ma ujemne libido (od niechcenia da cipy raz w tygodniu), gotowanie?; w większości przypadków współczesna laska zaproponuje "zjedzmy na mieście". Nie przydają się do niczego a wymagają od nas coraz więcej za coraz mniej. Spędzanie czasu z dziewczyną opiera się głównie na rozwiązywaniu jej bieżących problemów, ma się ograniczoną swobodę działania i prywatność oraz portfel jest trochę cieńszy. Czy za iluzoryczne poczucie, że ktoś nas "trochę bardziej lubi" warto się tak angażować?

#rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zwiazki #pytanie #tfwnogf #przegryw

jjjjjjj

  • lepiej być samemu, laski są tylko balastem 62.7% (99)
  • lepiej być w związku, ma się radość z życia 37.3% (59)

Oddanych głosów: 158

  • 22
  • Odpowiedz
@apfi mmm w tym trudnym przypadku myślę, że lepiej będzie jeśli umówisz się z kimś, kto ma podobne poglądy: umów się z kumplem, zrozumie Cię i dzieli Twoje pasje, wątpliwości i poziom libido.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 7
@kabotyno: "zawsze możesz zostać gejem", "kto cię skrzywdził?", "idź na terapię". Nie potrzebuję twoich hejterskich komentarzy. Dzisiejsze dziewczyny są roszczeniowe, nie widzisz tego?
  • Odpowiedz
@apfi może poszukaj normalnej dziewczyny a nie pierwszej lepszej co się trafi i przekonasz się że życie może wyglądać lepiej niż czytając wykop
  • Odpowiedz
@apfi:

Czy wchodzenie w związek ma dziś sens? Co druga młoda laska ma ujemne libido (od niechcenia da cipy raz w tygodniu)

słucham? Przecież większość dziewczyn ma duży popęd i dają na prawo i lewo. To że nie daje tobie/swojemu partnerowi to nie oznacza, że ma ujemne libido tylko to znaczy, że zaspokaja się gdzie indziej
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@ZamaskowanyTajemniczySzachista: tego typu dziewczyny szukają badboyów, który załatwi maryśkę itd. Patologia to nie większość dziewczyn, może jakieś 20-30%. 50% to te roszczeniowe niewydymki, a 20% to te normalne ale już zajęte lub nieosiągalne dla normika (trzeba być chadem).
  • Odpowiedz
@apfi libido u kobiet jest dużo bardziej reaktywne niż u mężczyzn. Dziewczyna będzie napalona, jak ją nakręcisz ¯_(ツ)_/¯
Jeśli nie czujesz potrzeby bycia w związku, nie brakuje Ci tego, to nie ma żadnego obowiązku, możesz żyć tak jak chcesz.
  • Odpowiedz
@apfi: Z tym, że co druga laska ma ujemne libido to się nie zgodzę. Moja byłą dziewczyna miała ochotę się kochać praktycznie co chwile, po zerwaniu w klubie poznałem dziewczynę, która proponowała FWB, kolega zerwał z dziewczyną bo ciągle chciała się kotłować, a jak kumpel nie wyrabiał to się rozstali, jej koleżanka też dawała mi sygnały, że jakby coś to podbijać.
  • Odpowiedz
@apfi:

Co druga młoda laska ma ujemne libido


Laska z ktora bylem jadla hurtowo psychotropy podobno zabijajace libido, a chciala sie #!$%@? cały czas
  • Odpowiedz
@apfi: myślę że jest łatwiej we dwójkę z czysto finansowej perspektywy. Chyba że masz kasę i chcesz utrzymanke do ruchania to wtedy chyba lepiej samemu i z doskoku jakies dupy. Ja mam lepiej na 2 dochodach niż miałbym na tylko swoim więc niezależnie od tego ile razy zarycham w tygodniu to taki układ jest dla mnie korzystniejszy.
  • Odpowiedz
Im więcej przeglądam wykop to tym bardziej mnie uświadamia że to jest miejsce przegrywow którzy w kobietach widzą wrogów. Chłopie jeden z drugim idź zagadać do kobiety a nie swoje frustrację wylewasz tutaj
  • Odpowiedz
@apfi: Obecnie jestem singlem i największy kamień z serca mam taki, że nie muszę się martwić o to, że komuś się ciągle coś nie podoba, że trzeba być animatorem czasu wolnego, że komuś się nudzi i nie ma planów, że nic nie jest zaplanowane na weekend od początku tygodnia
  • Odpowiedz