Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mam_spanko: Masz całkowitą rację i nie ma co umniejszać komuś dlatego, że podoba mu się to co jest akurat modne. Ja widzę problem jedynie w tym, że "my" przeglądaliśmy raz w tygodniu bravo, oglądaliśmy vivę przez 40 minut po szkole zanim starzy nie wrócili i raz w tygodniu zasiadaliśmy do jakiegoś serialu bo akurat leciał w środy. A teraz social media powodują, że yt jest grany godzinami z przerwą na godziny
  • Odpowiedz
@mam_spanko: XDDDD KAZDY OBECNIE 15-20 LATEK OGLADA SLUPA I KLAMCE? KAZDY???? NO CHYBA NIE I TAK SAMO WSROD OBECNIE 25-30 LATKOW NIE KAZDY W WIEKU 15-20 ZACHWYCAŁ SIE JAKIMS GOWNEM TYLKO CI GLUPSI Z UJEMNYM IQ I NIEKTÓRYM TO POZOSTAŁO DO DZISIAJ XDDD IDZ KUP LAPPPUSZKE GOWNOZE I LOSY Z GOWNOEBOOKIEM I WYBIELAJ KRĘTACZA TUTAJ SIE GO WYJAŚNIA, NIE MIERZ INNYCH SWOJA MIARĄ BAŻANCIE XDDD
  • Odpowiedz
@mam_spanko: No umówmy się ale jak człowiek skończył te 13 lat to już interesował się poważniejszymi sprawami takimi jak technologia, technika czy po prostu ciekawe książkl. Wcześniej oglądałem bajki i interesował mnie sport. Teraz dziecaki a nawet ludzie 20+ śledzą jakiś idiotów którzy absolutnie nic nie wnoszą do życia człowieka a wręcz go ogłupiają. Takie usprawiedliwiani sprowadzania młodych ludzi do tego poziomu jest nieodpowiednie.
  • Odpowiedz
No umówmy się ale jak człowiek skończył te 13 lat to już interesował się poważniejszymi sprawami takimi jak technologia, technika czy po prostu ciekawe książkl


@KonserwatywnyMocny: No raczej, sam pamiętam jak mieliśmy osiedlowy puchar gdzie kilkaset dzieciaków z osiedla ścigało się samodzielnie skonstruowanymi pojazdami spalinowymi, zrobiliśmy też swój własny zautomatyzowany pomiar czasu na specjalnie wylanym do tego torze. Lata 70 to było to, wtedy młodzież była ambitna, pracowita, a teraz tylko
  • Odpowiedz
@mam_spanko: z tym, że za gówniarza się jarałeś autorytetami jak lewy, małysz czy pudzian a czym może się pochwalić słup poza jeżdżeniem drogimi autami i łamaniem prawa, jak uważasz, że to dobry autorytet dla dzieciaków to nawet nie odpisuj.
  • Odpowiedz