Wpis z mikrobloga

@sylwke3100 Oczywiście! Po co wiązać się ze śmierdzielem, który nie dba o własne zdrowie i finanse oraz najpewniej śmieci kiepsami?

Choćby laska była 11/10 to szlug automatycznie daje jej -100/10. Raz umawiałem się z popielniczką właśnie przez urodę, ale wytrzymałem miesiąc. Zapach jej ubrań i włosów był nie do wytrzymania w bliskim kontakcie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Dla mnie nie, skreślić na wstępie to można kogoś kto jest alkoholikiem, ćpunem, albo lubi majonez winiary. To, że ktoś pali może być minusem mniejszym czy większym, ale to nie zmienia tego, że ktoś taki może być jednocześnie wspaniałą osobą.
  • Odpowiedz
@sylwke3100 Moim zdaniem mocno prersonalna kwestia. Zależy jak ty pochodzisz do palenia papierosów i jak bardzo ci to przeszkadza. Jednak jeżeli na dłuższą metę nie byłbyś w stanie być z kimś kto pali to chyba bez sensu się angażować w takie cos. Bo nie masz żadnej gwarancji, że uda się taka osobę przekonać do rzucenia palenia i wtedy jest problem.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: jeśli nie rokuje na rzucenie, to tak, polecam; palacze w 2024 roku to zazwyczaj patologia. Ewentualnie jeszcze możesz zwrócić uwagę, czy peta wyrzuca gdzie popadnie, czy do śmieci, ale w cuda bym nie wierzył xD
  • Odpowiedz
@sylwke3100: moja żona rzuciła choć paliła jak lokomotywa gdy się poznaliśmy. Ale zajęło to lata i były to, nie zawsze przyjemne, lata ustępstw z mojej strony - także nie jest tak, że nie warto iść w taką relację, ale ma to swoje konsekwencje
  • Odpowiedz
To, że ktoś pali może być minusem mniejszym czy większym, ale to nie zmienia tego, że ktoś taki może być jednocześnie wspaniałą osobą.


@Duddkov: nie można być wspaniałą osobą śmierdząc kiepem, ale jak najbardziej fakt że kobieta pali nie zawsze oznacza, że nie przestanie, gdy jej tego zabronisz.

Czy waszym zdaniem palenie papierosów przez nowo poznaną osobę (samemu nie będąc palaczem) to jest zdecydowany argument za tym żeby w taką relację
  • Odpowiedz
@sylwke3100: jak ktoś pali w młodym wieku to duże prawdopodobieństwo że pracuje w kołchozie gdzie wychodzi na fajeczke z karynami bo to jest jej jedyna możliwość przerwy.. A kogoś takiego brać na partnera to przegryw.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Jak nie przeszkadza ci smrod i fakt marnowania tysiecy PLN w skali roku to spoko. Mnie np. zbiera na wymioty jak czuje od kogos wyziew po swiezo zapalonym kiepie z buzi
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Palenie =
1. Utrata jędrności skóry po paru(nastu) latach znacznie szybsza niż naturalnie
2. Oklapłe cycki / beniz
3. Po paru latach harczący głos i śmiech
4. Smród w domu
5. Smród w aucie
6. Smród z ryja
7. Smród z ubrań
8. Spioły i "petunie" porozstawiane wokół domu
9. Smród z punktu 8.
10. Brak kondycji fizycznej takiej osoby (znacznie pogorszona w stosunku do osoby niepalącej)
11. Żółte zęby
  • Odpowiedz
  • 12
@sylwke3100 dla mnie taka osoba z automatu odrzucana.

1. Wstrętny zapach ciuchów, ciała, jamy ustnej itp.
2. Dużo kasy na to idzie.
3. specjalnie wychodzenie, kitranie się aby zapalić papierosa
4. Zdrowie dostaje po dupie potem, chodzenie po lekarzy ,leki, etapy rzucania palenia

Kto co lubi, ja paliłem, rzuciłem wiem z czym to się wiąże i dziękuje. Wolę osobę co po prostu dba o zdrowie.
  • Odpowiedz
Po co wiązać się ze śmierdzielem, który nie dba o własne zdrowie i finanse oraz najpewniej śmieci kiepsami?


@Tytanowy_Lucjan: Jak rozumiem Ty jesteś ideałem który nie spożywa używek (alko, miękkie dragi, kawa) i dbając o swoje zdrowie je tylko zdrowe rzeczy? Bo przecież pisząc takie rzeczy sam nie wydajesz hajsu na niezdrowe i nie do końca potrzebne rzeczy?
  • Odpowiedz
nie można być wspaniałą osobą śmierdząc kiepem


@Bananek2: ja #!$%@?ę wykop xD

Można być ascetą, filantropem i #!$%@? wie czym jeszcze, żeby oddawać z siebie jak najwięcej, ale jak palisz pety to jesteś zły xD
  • Odpowiedz
Zapach jej ubrań i włosów był nie do wytrzymania


1. Utrata jędrności skóry po paru(nastu) latach znacznie szybsza niż naturalnie

2. Oklapłe cycki / beniz

3. Po paru latach harczący głos i śmiech

4. Smród w domu

5. Smród w aucie

6. Smród z ryja

7. Smród z ubrań

8. Spioły i "petunie" porozstawiane wokół domu

9. Smród z punktu 8.

10. Brak kondycji fizycznej takiej osoby (znacznie pogorszona w stosunku do
  • Odpowiedz