Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci
Zastanawiacie sie, kto kupuje mieszkania po 800k. Niektórzy to chyba nie mają pojęcia, ile boomerzy mają kasy. Każdy kogo znam 60+ (raptem pare osób) to ludzie którzy takie mieszkania kupują za gotówkę. Wystarczy pracować całe życie, robić nadgodziny czy tam dodatkowe zlecenia. Oczywiście my nie mamy szans z nimi konkurować
  • 7
  • Odpowiedz
@kuite22: to jest wazne spostrzezenie, mowi sie, ze jest drogo ale za chwile ktos te drogie kwadraty kupuje. Tym ktorzy najbardziej placza chyba uciekl rynek pracy i zarobki "konkurencji" do tych kwadratow, skoro byle inzynier lub obrotny czlowiek na jdg wyciagnie miesiecznie kilkanascie tys. zl.

Ciagle tu widze ataki na rząd ze to ich programy mieszkaniowe stymuluja ceny mieszkan ale prawdopodobnie i bez tego by drozaly, dopoki bezrobocie jest male, system
  • Odpowiedz
@kuite22: robiłem na budowie jako inżynierek za granicą 1.5 roku z Polakami. To jest #!$%@? niesamowite jaką pracownicy fizyczni mają mentalność. Dziady po 60 lat całe życie od 18 roku życia #!$%@?ą od świtu do nocy po 12h dzień w dzień z sobotami włącznie, postawili sobie domy bez kredytu w wieku powiedzmy 30-35 lat, dzieci odchowali i oprócz tego całe pieniądze oprócz na wódkę to kumulują na kontach w banku, nawet
  • Odpowiedz
@kuite22: Myślę, że osoby, które znasz 60+ to wyjątki. Dla porównania ja znam wiecej niz kilka osob i 0 z nich ma polowe tego, za to jedna miala prawie tyle w dlugach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Krajowy Rejestr Długów postanowił sprawdzić, jak Polacy w czasach wysokiej inflacji oraz niepewności na rynkach, dbają o swoją przyszłość finansową. Niestety — o czym informuje serwis tvn24.pl — wielu z nas
  • Odpowiedz