Wpis z mikrobloga

  • 30
@BomBom: po rudym jechał w sumie dość często natmoiast #!$%@? to że ma się za chodzącą nieomylną encyklopedie szkolnej a walił konia ze szczęścia jak ekocfel pojawił się koło knura chyba w 2021 roku twierdząc że teraz będą quality materiały bo wróciła stara dobra ekipa xDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@PozdroMleczny: srał #!$%@? nie jechał, w dupie miał póki jego #!$%@?łek był nie ruszany. Znalazł się opus magnum, co to nie on będzie udawał najmądrzejszego. Zwykła chorągiewa
  • Odpowiedz
@PozdroMleczny: najpierw póki mexiko był w Piku to jechał po nim a że Kośno będzie ok i wróci stara dobra szkolna potem bezbek zmienił zdanie i że srawek beee do niemieckiego też non stop tasował dzordza i się nim zachwycał pewno jakby Olo całkiem upadł a na choryzonfie się zjarał inny kalmuk poktoju czeczota czy innego npcta z bekastoku to zacznie obmyślać nowe bezbeckie ksywki dla Olo za tym psem ruganym
  • Odpowiedz
@PozdroMleczny: Cóż, jakby nie patrzeć Ekoleszcz jest starą szkołą w tym białostockim domu wariatów i te filmy na których pojechał z Knurem do Kubali były naprawdę niezłe.

Jego główną zasługą były oczywiście dojścia do tego Kubali, bo sam kontent, OCP w nibembeński amoku to samograj którego nie idzie zepsuć (starczy nie cenzurować), ale zawsze.

Niestety nic z tego nie wyszło i dobrych filmów już nie było, ale przez chwilkę mogło to
  • Odpowiedz
Swoją drogą ja cały czas podejrzewam, że mavon to beatka


@Kafau: o, a to ciekawa teoria; moim zdaniem to dwie rozne osoby; nie wiem skad jest beatka, ale mavon była bodajże z Białego, pamietam jak jeszcze kolo 2017-2018 chwalila sie tutaj nowym iphonem i podala chyba info ze kupila go w biedastoku
  • Odpowiedz
@octopussy8: o to o tym nie wiedziałem. Pamiętam że reklamowała filmy Beatki a jako że była wkręcona mocno w us17 i wydawała się mieć parcie na atenszyn to nie zdziwiłoby mnie jakby otworzyła kanał, stąd moje podejrzenie
  • Odpowiedz
  • 0
@octopussy8: o widzę że masz narzędzia ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale coś nie skleja mi się dla odmiany. Przy tym ajfonie to pisze o sklepie przy unii Lubelskiej w wawie, więc skąd ten Białystok? No i profilowe z wykopu mi się nie ładuje na archive, ale łaski opanowały świetnie sztukę maskowania podgardeł na zdjęciach. Tylko znowu ta wawa mi nie pasuje, bo beti na jakiejś wiosce mieszka.
  • Odpowiedz
Tylko znowu ta wawa mi nie pasuje, bo beti na jakiejś wiosce mieszka. Chyba że przyjechała skądś.

Edit: na początku piszą o xkomie też w Wawie


@Kafau: jebło mi sie cos, z kims pomylilem, niemniej nie wydaje mi sie ze to ona
  • Odpowiedz