Wpis z mikrobloga

@siodemkaxx: no i wracamy do punktu wyjścia, po cholerę się pakowałeś w interes który mógł nie wypalić? Nudny jesteś, myślałeś że poplaczesz się w internecie i każdy będzie ci współczuł jaki ty poszkodowany. Czasy kiedy rolnicy wszelkiej maści mieli monopol już się skończyły, ale jeszcze musi minąć wiele wiele lat kiedy ty i podobni tobie to zrozumieją
  • Odpowiedz
@dr_papieros: napisałem jaka jest sytuacja, zanim tacy idioci i pseudoeksperci jak ty zaczną wysrywy walić, ze rolnicy to tylko ręce wyciągają po kase, ty idealnie sie wpisujesz w typowego wykopowego pseudoeksperta, który myśli że jak komuś pociśnie w komentarzu udając eksperta to będzie lepszy xD
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: na początku kazałeś mi skleić mordę, później pojechałeś po mnie, po moim ojcu i ty bury kundlu masz jeszcze czelność mi coś wytykać xD zero współczucia dla takiego ścierwa jak ty. Powiedzmy sobie szczerze, my "idioci" i "pseudoeksperci" bez ciebie i twoich usranych jabluszek czy innych mirabelek sobie poradzimy ty bez nas nie bardzo
  • Odpowiedz
@dr_papieros: nie, jest całkiem odwrotnie, to wy bez jedzenia sobie nie poradzicie, rolnicy sobie poradzą bo mają swoje xD ty na serio jesteś jakiś ograniczony, masz z 13 lat, albo jesteś zwykłym trollem xD
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: to może w końcu wytłumaczysz mi jak to jest. Ciągle przy każdej okazji słyszę płacz że polska sprowadza jedzenie z zagranicy. Ale przy właśnie takiej dyskusji mówicie że nie poradzimy sobie bez was. Zresztą płaczesz że ci wszystko pomarzło czyli ty też nie masz xD
  • Odpowiedz
Ciągle przy każdej okazji słyszę płacz że polska sprowadza jedzenie z zagranicy


@dr_papieros: słyszysz to co chcesz, czytasz to co chcesz, jesteśmy eksporterem żywności, wy myślicie, że jak sie rolnictwo w danym kraju zlikwiduje (np. u nas) to nagle wszyscy przylecą i powiedzą "sprzedamy wam za grosze wszystko, bo jesteście biedni, bo #!$%@?ście sobie swoją produkcje" xD
  • Odpowiedz