Wpis z mikrobloga

@RBBN: Co wy w kółko z tym "niż nie" jak paleciarz belgijski? Jest gdzieś jakikolwiek dowód na to, że Bonzo powiedział kiedykolwiek "niż nie" czy to kolejny wymysł mitomański jak "tam w lewo teras? Pamiętam, że Janusz Kupiec używał sformułowania "niż nie" nawiązując do nieumięjętności stosowania porównań w zdaniach Bonza i ogólnego kalectwa językowego.
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@Mos_Wander kurła mem zrobiony jakoś 1,5 roku temu i taka spina finonie tego typu - czeba miec coś z guwką nie tak, aby pruć się do mema tego typu. Pamiętaj, że Dżomlądi oznacza gangster w języku zgierskim
  • Odpowiedz
@RBBN: Ale ja się do ciebie nie pruję Mordo tylko robię rozkwinkę, bo coraz częściej widzę jak wykopki z tagu bonzo pisząc po zgiersku używają zwrotu "niż nie", a Uszok tego nigdy nie powiedział. Pilnuj dŭpski swoje, bo Mos Wander po zgiersku to oznacza najbardziej popiėrdolony.
  • Odpowiedz
@Mos_Wander: Wydaje mi się, że to jeszcze było w roku 2012 roku. I pewnie było tego więcej ale zdanie które ja osobiście pamiętam brzmiało ''Ja zawsze będę wygrywał niż wy''. Mam nadzieję, że pomogłem. Imiegodnia.
  • Odpowiedz