Wpis z mikrobloga

via Android
  • 7
@o__0 dramat u mnie w Szczecinie nie ma praktycznie żadnego, jest stała ekipa pod monopolem koło dworca, ale nie są aż tak nachalni ani nie zatruwają innym życia wewnątrz tylko na ulicy stoją a tu u was to co chwila się musiałem przesiadać czekając na pociąg bo non stop kładł się obok jakiś menel śmierdzący gównem. Co chwila prośby o kasę albo kanapkę z suba a jak szedłem na peron to ze
  • Odpowiedz
@sylwke3100: @krucjan of lat unikam centrum przez to.
Po tym jak odwiedziłem inne miasta wojewódzkie , i zobaczyłem jak to jest gdy można w spokoju się przejść, zjeść śniadanie na mieście, i zawiesić oko na l ładnej architekturze, przestałem polecać komukolwiek przyjazd do Katowic poza pracą
  • Odpowiedz
@jar-mitryn: Ten caloksztalt syfu w centrum to nie sa niestety tylko menele, ale tez masa innych problemow jak np. rozwalone i powykrzywanie nawierzchnie, doslowny syf, wszystko pozaklejane reklamami i zastawione samochodami, brak spojnosci malej architektury. I to nigdy nie zostanie naprawione bo nie ma na to presji spoleczenstwa, zeby UM ruszyl dupe i cos zrobil. Najlepiej to widac na fb np. przy okazji reklamy Fallouta na Zenicie - ludzie sie jaraja,
  • Odpowiedz
@hmmmmmmv2: Ze wszystkim sie zgadzam. Kierowcy widze że maja przesrane.
Ja widze dodatkowo problemy jako pieszy. Jest źle, żeby nie powiedzieć niebezpiecznie. A od kiedy jeździmy z wózkiem dziecięcym to chodniki i przejścia dla pieszych wydają się zmorą która zniechęca mnie do przejścia się gdziekolwiek na nogach. Krzywo i wąsko.
Już o gnijących od wilgoci kamienicach nie wspomnę. Nie wszystko co jest stare jest zabytkiem. Nie wszystko zasługuje na zachowanie w
  • Odpowiedz