Wpis z mikrobloga

Hej visca el łebki, które teraz płaczą na temat sędziowania, pamiętacie te mecze? To były największe wały w historii piłki nożnej, ze względu na te spotkania wasz klubik zyskał miano uefalony i do dziś jest znienawidzony w Anglii. Karma wraca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
spike10 - Hej visca el łebki, które teraz płaczą na temat sędziowania, pamiętacie te ...

źródło: Fqtu1FbXoAAHMb

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@spike10: a co powiesz o pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami i spalonym Etoo czy faulu na Henrym hmm? halo madrytczoku? Sędzia robił błędy w dwumeczu ale się sfiksowaliscie na tym drugim xD wygrała lepsza druzyna, boli ma boleć
  • Odpowiedz
@spike10: #!$%@? o uefie to powstało bo the special down piłował się że go oszukali bo 90kg Drogba przewracał się od podmuchu wiatru xD Szkoda że nie dałeś że nie było czerwonej dla Abidala, Barca nie dostała karnego po tym jak Ballack sobie w ręce kopał, Czemu jak piszesz o uefalonie nie napiszesz jak inter the special downa strzelał gola ze spalonego, nie było karnego i czerwonej za wjazd od tyłu
  • Odpowiedz
  • 1
@AgentGRU: my? ja nie jestem kibicem Realu typie. Spytaj kibiców jakiegokolwiek klubu angielskiego z czołówki i zobaczymy kogo uważają za większych drukarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Tobyyy: Co ci mam odpisać gościu? podałeś jakieś dwie kontrowersyjne sytuacje z dwóch spotkań, gdzie w samym meczu przeciwko Chelsea powinny być im przyznane przynajmniej 4 karne. Wracaj do nory
  • Odpowiedz
@angelofdeath007: chłop pewnie pływał w jajach starego i żadnego meczu z tamtego okresu na oczy nie widział a wiedzę czerpie z tiktokow jakiegos hala dzieciaka, nie ma sensu się wysilać. Szkoda, że VARu wtedy nie było, byłoby więcej pucharów w gablocie..
  • Odpowiedz
@spike10: Dla mnie mecz Chelsea Barcelona to top 3 wałów w znanej mi historii futbolu. Nie wierzę w taką ilość przypadkowych pomylek w jednym meczu. Dostali tytuł LM przy zielonym stoliku.
  • Odpowiedz