Wpis z mikrobloga

ukradłam hamburgery z biedronki. ama nie będzie. jestem hedonistką, nie ekshibicjonistką ;) pozdro dla tych, co są oczywiście bez winy i nie mają nic na sumieniu ;)
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@takasobie: Sądząc po awatarze i wypowiedziach to raczej ty powinnaś się martwić o odrabianie lekcji. A jeżeli już masz odrobione, to poczytaj sobie o cyfrowej dystrybucji, streamach audio/wideo i o tym dlaczego piractwo nie jest okradaniem twórców.
  • Odpowiedz
@takasobie: o matko jaki rak, jesteś złodziejem i tyle. Ja mam ochotę na ferrari, ale mnie na nie nie stać, to mam ukraść? Jeszcze się chwalisz i moralność: a u was biją murzynów. Btw. ściąganie muzyki i filmów nie jest przestępstwem. Mentalnie reprezentujesz poziom gimnazjalistki, smutne, że jesteś starsza.
  • Odpowiedz
@maciejkack: tak wyszło. w tobie nadzieja. zostań w kraju i buduj ojczyznę. a ferrari kupisz na pewno zobaczysz wierzę w ciebie. po za tym jesteś bordo, więc nikt nie będzie ci przeszkadzał i nie będzie cię odrywał od komputera :) czuwaj!
  • Odpowiedz
@takasobie: Boże, nie mogę z Ciebie, kogoś o tak żenującym poziomie dawno nie widziałem xD. Najpierw chwalisz się czynem moralnie nagannym, jakby było czym, a cała reszta Twoich wypocin to nic poza argumentami ad personam i "a u was Murzynów biją!!!!". Korwin to chyba miał rację, pisząc, że kobieta to coś między mężczyzną a dzieckiem xD.

Bez odbioru, ale czekam teraz na Twoją super "ripostę", gdzie mi wytkniesz kolor nicka/moje
  • Odpowiedz