Wpis z mikrobloga

witam tag #darksouls3 ( ͠° ͟ل͜ ͡°) jutro planuje rozpocząć przygodę z ostatnią częścią trylogii. I tym razem podjadę pytaniem jaki build polecacie? W 1 grałem cały czas halabardą, w dwójce wielką pałą a tu bym coś fajnego zagrał. Może jakaś katanka lub coś? Szybki mieczyk lub gra pod dwa? Nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nadmienię że w żadnej nie używałem w ogóle czarów nawet piromancji lol
liczę na sugestie i pozdrawiam
  • 3
  • Odpowiedz
jaki build polecacie?


@Ostrzewtlumie: grałeś cały czas pod STR to w DS3 nie ma sensu tego zmieniać, tym bardziej, że main game nie jest wymagające w ogóle, zarządzanie staminą idzie w niepamięć, zbroja to już typowo fashion souls, stosunkowo szybko idzie znaleźć miecz jedno i półtoraręczny, zweihandera i great sworda, lepsza broń będzie dopiero z bossów, a najlepsza jest w DLC.. jak będziesz chciał sprawdzić katanę to po tutorialowym bossie będzie
  • Odpowiedz
a ten npc jakis wazny?


@Ostrzewtlumie: zupełnie nie, chyba ma jakieś lore, ale nie da się z nim rozmawiać, bo atakuje gracza od razu i tak, więc w sumie można go od razu skasować, tylko że nie będzie łatwo na niskim levelu
  • Odpowiedz