Wpis z mikrobloga

  • 0
Podbijam, ja co prawda pod średnie biegi ale robie kalistenike, podciąganie, pompki, bulgary, wykroki, wspiecia na lydki, wstępowanie na lawke, wykroki z wyskokiem, wznosy nóg na drazku, deski przodem i bokiem
  • Odpowiedz
@Grubazzzz: biegacz długodystansowy ma być szczurem, bo tacy mają lepsze wyniki. Wielkie chłopy nie biegają wcale
Możesz ćwiczyć na siłowni, ale nie da ci to zadowalającego efektu, chyba że te dystanse to biegasz raz na 10 dni i będziesz miał czas ćwiczyć i jeść porządnie, ale wtedy pogorszysz sobie wyniki w bieganiu. Trudno jest to pogodzić, wiem po sobie. Były lata biegania = szczur. Były lata siłki = byk. Do tego
  • Odpowiedz
@WyuArtykyu: Ale mięśnie jak raz zrobisz, to potem łatwo je utrzymać małym wysiłkiem, więc teoretycznie możesz cisnąć bardziej z bieganiem i mieć wciąż sylwetke jakbyś robił basen raz w tygodniu #pdk
  • Odpowiedz
@Piks0n: ja wiem ze każdy ma teraz badania, kwity, kursy i wiedzę, ale moim skromnym zdaniem nie ma czegoś takiego jak "mały wysiłek, duża forma". Może ja mam inne podejscie do tematu, bo zawsze chce zrobić życiowke, więc jak zrobię to utrzymać się tego nie da xd nie ćwiczysz, lecisz z masa w dół, juz po paru dniach mięśnie nie są tak nabite. Nie jesz dobrze, lecisz z masą w dol,
  • Odpowiedz