Wpis z mikrobloga

#przegryw

Jak ja kocham jak ktoś na tagu mówi np: że chciałby mieć dziewczynę a ktoś inny mu odpowiada "znajdź sobie hobby" XD, Niby w jaki sposób ma to pomóc? Ktoś sobie znajdzie i co dalej? Tak nagle ma zapomnieć o swoich pragnieniach tylko dlatego że będzie się skupiał na swoim hobby? A jeśli nawet tak to co on ma skupiać się na tym hobby 24/7 codziennie? On ma żyć z tego hobby a resztę mieć w dupie? Bo trochę nie rozumiem XD

Edit: Mi chodzi o przypadek Osób Brzydkich i niskich, Nie mam na myśli osób przeciętnych lub ładnych bo wtedy hobby może pomóc
  • 63
  • Odpowiedz
Tak nagle ma zapomnieć o swoich pragnieniach tylko dlatego że będzie się skupiał na swoim hobby?


@power-weak: No ja mam pasję, i tak w sumie w związku z tym mniejsze pragnienie posiadania dziewczyny, a raczej bym to nazwał brakiem potrzeby wypełnienia pustki dziewczyną.
  • Odpowiedz
@soyunmago: pewnie, że tak i zawsze sprawia masę radości nawet jak już sporadycznie wracam do czegoś. Dzisiaj lego i planszówki, kiedyś geologia, chodzenie po górach, nawet się trafiła wspinaczka.

w domu i dookoła nikt się niczym ciekawym nie zajmował, w domu uznawali hobby za głupotę i coś nie do pomyślenia. Do tej pory wielu znajomych żyje na zasadzie praca, dom, dla niektórych dziwne jest posiadanie zainteresowania.
  • Odpowiedz
@power-weak: Mój znajomy jest niski i gruby bez kasy. Ma żonę i dzieci. Wszystko zależy od głowy. Wcześniej też miał jakiś dłuższy związek. Nigdy nie narzekał. Wręcz przeciwnie, nie zrażał się :)
  • Odpowiedz
Niby w jaki sposób ma to pomóc?


@power-weak: W bardzo prosty, następstwem większości hobby jest "wyjście" do ludzi o takim samym zainteresowaniu*. Można tu skorzystać z form konwentów, jakichś spotkań małych grupek czy innych form "tłumnego" spotkania ludzi. Przykładem mogą być wspólne, grupowe sesje tematyczne fotografów, nie raz widziałem takie ogłoszenia spotkań na jakichś stronach internetowych. Czy spotkania użytkowników danego portalu, skupionego wokół danego hobby. Tam możesz z łatwością poznać nowe
  • Odpowiedz
Chodzi mi o osoby Brzydkie i niskie bo takim osobą hobby nie pomoże


@power-weak: Bzdura, statystyka jest tu po stronie niskich i brzydkich ale tylko tych co mają styczność z ludźmi. Prosta sprawa, im więcej ludzi poznasz, tym większa szansa na znalezienie kogoś. Jak to się potocznie mówi, "każda potwora znajdzie swego adoratora". Oczywiście facetów też się to tyczy, tylko aby się to stało to musisz dać szansę tej statystyce i
  • Odpowiedz