Wpis z mikrobloga

#przegryw

Jak ja kocham jak ktoś na tagu mówi np: że chciałby mieć dziewczynę a ktoś inny mu odpowiada "znajdź sobie hobby" XD, Niby w jaki sposób ma to pomóc? Ktoś sobie znajdzie i co dalej? Tak nagle ma zapomnieć o swoich pragnieniach tylko dlatego że będzie się skupiał na swoim hobby? A jeśli nawet tak to co on ma skupiać się na tym hobby 24/7 codziennie? On ma żyć z tego hobby a resztę mieć w dupie? Bo trochę nie rozumiem XD

Edit: Mi chodzi o przypadek Osób Brzydkich i niskich, Nie mam na myśli osób przeciętnych lub ładnych bo wtedy hobby może pomóc
  • 63
  • Odpowiedz
@power-weak: raczej chodzi o to że jak kogoś życie wyglada tak: Januszex-dom-Januszex-dom to ciężko kogoś poznac. Jeśli masz hobby nwm siłka, tenis, taniec, to poznajesz ludzi i masz okazje wkręcić się w jakieś towarzystwo gdzie akurat ktos miałby jakieś koleżanki itd i się kula śnieżna nakręca
  • Odpowiedz
@power-weak: Może tak może nie. Wydaje mi się jednak że większość ludzi nie ma żadnego planu w swoim życiu więc czasem nawet jak masz byle jaki to już jakiś plus. Choćby głupie chodzenie na siłkę regularnie to już jesteś w top 10% podobno
  • Odpowiedz
  • 1
@Mezomorfix

raczej chodzi o to że jak kogoś życie wyglada tak: Januszex-dom-Januszex-dom to ciężko kogoś poznac. Jeśli masz hobby nwm siłka, tenis, taniec, to poznajesz ludzi i masz okazje wkręcić się w jakieś towarzystwo gdzie akurat ktos miałby jakieś koleżanki itd i się kula śnieżna nakręca


(Według mnie) Tylko że są 2 problemy z tym 1: Jeśli Ktoś żyje tak jak napisałeś że Januszex-dom-Januszex to raczej taka osoba nie będzie miała czasu
  • Odpowiedz
@power-weak: posiadanie dziewczyny przez przegrywa to egoizm. Dziewczyna będzie chciała mieć dzieci prędzej czy później, a przekazywanie tak złych genów jest egoizmem i wystawianiem dzieci , lub dzieci waszych dzieci na pośmiewisko i biedę wynikająca z niemożliwości znalezienia pracy przez odstające uszy, zakola i za chude nadgarstki, co jest zresztą potwierdzone badaniami naukowymi ( blackpill science )
  • Odpowiedz
to raczej taka osoba nie będzie miała czasu na hobby

Takie coś może działać tylko wtedy kiedy masz odpowiedni wzrost i twarz


@power-weak: Przez wzrost ktoś nie ma czasu na życie? XD

wątpię żeby jakaś nowo poznana koleżanka chciałaby nim być razem


Jakoś się ludzie poznają i jakoś mają związki nawet utyte grubaski, więc skąd się poznali?
  • Odpowiedz
@power-weak: Z tym 1 punktem to trochę przesada, pracuje się 40h tygodniowo, jak chcesz więcej to sobie do Holandii pojedź na jakiś czas, bo i tak nie będziesz mieć życia a większe pieniądze będą, a nie w Polsce. xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Mezomorfix mi chodziło o to że nie będzie miał czasu bo ciągle pracuje, To jak się poznali tego już nie wiem być może właśnie przez hobby, No właśnie Grubaski Desperacji czasami mogą wybaczyć wszystko byle żeby mieć dziewczynę niestety na odwrót to nie działa
  • Odpowiedz