Wpis z mikrobloga

Hej, @Nosyrn, ponieważ dzieciak @Wvffle nie wytrzymał presji i mnie zablokował (XD) to muszę kontynuować wątek osobno. Odpowiadam więc na ostatni twój komentarz:

Na twoim miejscu pozbyłbym się telewizora i internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nosyrn: typie, to ty właśnie stwierdziłeś, że naturalnie występująca przyprawa powoduje nowotwór, a to jest ewidentnie wiedza z telewizora (ewentualnie od jakichś "ekspertów" z YT). xD

Daję ci okazję to dalszego wykazywania się - dlaczego naturalnie występująca przyprawa jest wg ciebie taka straszna? Śmiało.
#gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #kulinaria #gotowanie
Krupier - Hej, @Nosyrn, ponieważ dzieciak @Wvffle nie wytrzymał presji i mnie zabloko...

źródło: FireShot Capture 1495 - Rozwiążmy to raz na zawsze #kuchnia #kulinaria #pytanie #gotujzwykop_ - wykop.pl

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Wykop sirius biznes ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@johny-kowalski: zielony, pomarańczowy czy bordowy anon nieważne. Jak ktoś #!$%@? kocopoły to nie mogę się powstrzymać by je prostować. ( ͠° °)
  • Odpowiedz
Mam problem z powielaniem bzdur, które czynisz. Później ktoś to przeczyta i będzie powielal dalej, że glutaminian sodu jest szkodliwy i powoduje raka (xd).


@Krupier: Może raka nie wywoła ale stłuszczenie wątroby / otyłość już tak
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Nosyrn nie, nie wywoła. Chyba że będziesz go #!$%@?ł w nadmiarze to może wtedy. Może. Ale w nadmiarze to i witamina C może być szkodliwa.

Sam w sobie glutaminian sodu nie jest w żaden sposób szkodliwy.
  • Odpowiedz