Wpis z mikrobloga

Szukam koszulek, zwykłych bez nadruków. Do tej pory często kupowałem w h&m, bo mają fajny cienki materiał i bardzo dobrze leżą. No ale za to że kosztują tam 30 zł, to już po kilku praniach się szmacą.
Poleci ktoś podobne ale bardziej wytrzymałe?

#ubrania #modameska #koszulki
  • 11
  • Odpowiedz
@Serendipity_: Ja kupuję FruitoftheLoom. Mam kilka tej firmy, które mają 30 lat i nadal są w dobrym stanie!
Inna sprawa, że dzisiejsze produkty nie są zapewne takie jak te z zeszłego tysiąclecia.
Ale nie polecam tych najcieńszych, o najmniejszej gramaturze - szmatki to są. Te średnie są akurat.
  • Odpowiedz
@Serendipity_: długo szukałem koszulek bez wsiurskiego logo, dobrym krojem, który będzie podkreślał sportową sylwetkę i narazie tylko od Malfini kupuję model 146, jak wypiorę i zostawię na suszarce to będzie cała pomięta, jak na słońcu suszę to jest ok
  • Odpowiedz
@Serendipity_: Szczerze? Nie wiem co robisz z tymi t-shirtami, że po kilku praniach się szmacą. Ja mam na przykład t-shirt NASA z H&M kupiony pewnie z 4-5 lat temu który też jest tak w sumie basiciem i dalej jest dobry. Może spróbuj w Pepco ostatnio jak w czwartek jeśli pamięć mnie nie myli byłem to były basicowe t-shirty czarne, białe i szare po 12 zł może 20 (nie pamiętam) chyba w
  • Odpowiedz
@LubieSzaszylkiZLublina: W Carry nadal są koszulki z porządnej, grubej, nie prześwitującej bawełny? Niestety u mnie w mieście zlikwidowali ten sklep i nie mam jak sprawdzić a mam 2 sztuki koszulek kupionych jakieś 10 lat temu i nadal się dobrze trzymają, są z dobrego materiału, bo te w H&M i Reserved to prześwitujące szmaty nadające się do mycia podłóg.
  • Odpowiedz