Wpis z mikrobloga

Cenna uwaga
Nigdy nie tłumacz Julce, że jestem uprzywilejowana. Ostatnio pisałem z Julką, która sama zabiegała o mój kontakt(wystalkowła mnie w mediach społecznościowych). Kontakt z nią to kompletna strata czasu, ma ,, depresję ". No i padło na temat kto ma cięższe życie, kobiety czy mężczyźni. Jej jedynym argumentem było fakt, że faceci mogą zgwałcić kobietę. Ja jej wypunktowałem
-wiecej przestęp dokonuje się na mężczyznach, w tym zabójstw
-dłuższy wiek emerytalny
-obowiązowa zasadnicza podczas pokoju
-W razie wojny nie facet nie może opuścić kraju
-Społeczeństo skupione na problemach kobiet
-Jak sam o siebie nie zadbasz jako facet to masz #!$%@?
-Już jako gówniara jeździła ze starszymi typami fajnymi BMW, ja w tym wieku to mogłem sobie co najwyżej rowerem
Ona i tak nic nie rozumie, kobiety mają źle bo wszystkie chłopy gwałcą.
#redpill
#przegryw
#kobiety
  • 23
  • Odpowiedz
wiecej przestęp dokonuje się na mężczyznach, w tym zabójstw


@Bal666: sami się mordujecie xD

-obowiązowa zasadnicza podczas pokoju

-W razie wojny nie facet nie może opuścić kraju


problemy z #!$%@?, bo nie istnieją

-Społeczeństo skupione na problemach kobiet


no jak wcześniej było skupione na mężczyznach, to trzeba wyrównać, proste.

-Już jako gówniara jeździła ze starszymi typami fajnymi BMW, ja w tym wieku to mogłem sobie co najwyżej rowerem


ależ spokojnie mogłeś
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Cadfael społeczeństwo było nastawione na problemu mężczyzn, wąska grupa rządziła a reszta miała #!$%@?. No, ale typowa kobieta widzi tylko 20 procent najlepszy, reszta kompletnie niewidzialna
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Cadfael można do na kobiety odbić takie wychowane przez samotne matki, często zachodzą w ciążę w bardzo młody wieku, albo trudnią się prostytucją. Biedne kobietki, zero kontroli, zero samodzielnego myślenia, wam tylko obroże na szyje i pilot do rażenia prądem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Cadfael Powiedz w twarz Ukraińcowi, że wojna to zagrożenie z dupy. Może być z tym ciężko bo znaczna część walczących już nie żyje. A ich rówieśniczki bawią w europejskich klubach
  • Odpowiedz
Powiedz w twarz Ukraińcowi, że wojna to zagrożenie z dupy.


@Bal666: no jak jest tutaj, to rzeczywiście wojna to zagrożenie z dupy bo można #!$%@?ć xD

można do na kobiety odbić takie wychowane przez samotne matki, często zachodzą w ciążę w bardzo młody wieku, albo trudnią się prostytucją.


porównywanie urodzenia dziecka i prostytucji do mordowania i gwałcenia. tylko w zaspermionej głowie xD

wąska grupa rządziła a reszta miała #!$%@?.


przecież to
  • Odpowiedz