Wpis z mikrobloga

@Thorus88: a to dwie górne mi akurat wyszły w całości na samym początku studiów i w sumie odbyło się to bez jakichś komplikacji większych, lewa mi trochę do zewnątrz rosła, przez co przygryzałem nią sobie policzek, ale jakoś się to poukładało wszystko i tyle problemów. Dolne natomiast nie odzywają się wcale i trochę mnie to martwi, bo słyszałem, że one się mogą wykształcić, ale nie wyjść na zewnątrz i zgnić tam
  • Odpowiedz
  • 1
@eaxata: byłem u dentystki mojej i powiedziała mi, że jak nie boli to nie musze nic robic, tylko bardziej tam szczotkowac podczas mycia zebow, bo sie moga zbierac resztki jedzenia. A ta ósemka lew wczoraj się odezwała, wiec pewnie będę sie wybierał na konsulatacje niebawem znowu.
  • Odpowiedz
@Thorus88: ostatnio przegub wymieniałem bo dwóch mechaników wcześniej mnie w #!$%@? zrobiło, że wymienili, a #!$%@? zrobili. Ogólnie historia ciekawa, bo najpierw na przeglądzie mi typ powiedział, że trzeba osłonę wymienić, to pojechałem do mechanika i mi to zrobił. Rok później pojechałem na przegląd i ten sam typ mi powiedział, że przecież mówił mi rok temu że mam osłonę wymienić, to pojechałem do innego mechanika i powiedział, że wymienił. I kilka
  • Odpowiedz