Wpis z mikrobloga

Peowcy od wczoraj nie mogą przeżyć tego zdjęcia delegacji kancelarii prezydenta w Stanach Zjednoczonych.

Ludzie jedzą. Idę o zakład, że gdyby to był Tusk, to (również na Wykopie) partyjni rozpływaliby się, "jak swojsko", jaki "normalny gość", że "bez ochrony i zadęcia".

No, ale nie jest.

#polska #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpodludzi #ciekawostki #truestory #polityka
Kapitalista777 - Peowcy od wczoraj nie mogą przeżyć tego zdjęcia delegacji kancelarii...

źródło: temp_file3503404802361389663

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: zapominasz o kogo tutaj chodzi

jak twardziel sobie siada na kamieniu i wpierdziela hamburgera, to wygląda to fajnie, się tak patrzy, że "twardziel też człowiek"

a jak debil bierze hotdoga i je go w pozycji pół-srającej, to wygląda jak jeszcze większy debil

po prostu inna optyka

oczywiście nie wskazuję tutaj kto jest kto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ludzie jedzą. Idę o zakład, że gdyby to był Tusk, to (również na Wykopie) partyjni rozpływaliby się, "jak swojsko", jaki "normalny gość", że "bez ochrony i zadęcia".


@Kapitalista777
No to zakład. Oczywiście ja pisze o PiSowskich partyjniakach i wyznawcach Konfederacji.

To jak zakładamy się czy jednak nie masz klapek ma oczach i ogarniasz że tutaj cześć ludzi "swoich" wychwala a "obcych" krytykuje niezależnie od tego co robią.
  • Odpowiedz
@Kapitalista777 no ja myślę, widziałem że Andrzej ma tam pustsze gniazdko ale nie spodziewał bym się że w ciągu miesiąca straciły prawie wszystkie włosy na czubku głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ludzie jedzą. Idę o zakład, że gdyby to był Tusk, to (również na Wykopie) partyjni rozpływaliby się, "jak swojsko", jaki "normalny gość", że "bez ochrony i zadęcia".


@Kapitalista777: afera z dupy, ale trochę wyglądają na tej focie jak menele xD
  • Odpowiedz
  • 5
@ipkis123 Oczywiście, że jest, jak mówisz.

Niemniej w partyjnym fanatyzmie między PiSowcami, a POwcami nie ma ŻADNEGO znaku równości.

Widać to doskonale na Wykopie, gdzie niby na co dzień normalni ludzie są wręcz wyznawcami swojej partii. Wśród takich PiSowców to domena najbardziej zaangażowanych. Poziom sekciarstwa przeciętnego POwca z Wykopu to poziom jakichś starych bab pisowskich z głębokiego Podlasia.

Drugiej takiej szurii, jak "Silni Razem" z Twittera, to nie ma nigdzie.
  • Odpowiedz
@Kapitalista777 Przesadzają, to fakt. Chłopaki spacerowali, zachciało im się coś przekąsić, normalna sprawa. Ale gdyby zrobili podobne zdjęcie np. Tuskowi, to uwierz, że przeciwna strona robiłaby podobne wrzutki.
  • Odpowiedz