Wpis z mikrobloga

#yanek #gejzpasji jedź chłopie na jakieś popularne plaże bo za moment będziesz na wielkim minusie. Niczego nie znajdujesz, a "cieszysz się" jak głupi z bateryjki. ... a złoto ta jasne... Kolejny raz Nasze grono doradza Tobie, by jechać tam gdzie ludzie są w sezonie i nie tylko... Za moment będzie tak samo jak z wodą lub piecykiem...

Tyle przygotowań, przemyśleń, działać, aby jechać w wymarzoną podróż do Włoch, a Ty siedzisz w tym zapiździałym Vanie i nagrywasz "jak zostać jutuberem". xD Wyjdź z tej dziupli, pozwiedzaj, pokaż ludziom okolice, a nie plażę. Byłeś razem z #zwrotnaskarb na wyprawie. Mógł nagrać jak wchodzisz do wody, nurkujesz, jak to wygląda z brzegu, a Ty nic! Jako widz i wykopek doradzam, za moment skończyć te Twoje kozaczenie jako prywaciarz, samowystarczalny i wolny. Już widać, że ludzie się nudzą i zostały osoby, które oglądają Ciebie dla beki.
  • 5
  • Odpowiedz
ludzie się nudzą i zostały osoby, które oglądają Ciebie dla beki.


@LatajacyAntek: myślę, że wiele osób ogląda to tak jak "kuchenne rewolucje"... niby wciąż to samo, ale "ciekawe co tym razem się #!$%@?"
  • Odpowiedz
@LatajacyAntek: Janek i tak powie ze to co napisałeś to hejt XD on jedzie na plaże #!$%@? NAJWIĘKSZE, tak jak napisałes, czyszczone pewnie po sezonie maszynowo. Byłem kilka razy w Chorwacji w różnych miejscach gdzie były plaże prawie że idealne do poszukiwańm ludzi od #!$%@?, dosłownie jeden na drugim i ani razu nie widziałem tam żadnego poszukiwacza a spacerowałem o róznych porach dniach (no chyba ze akurat wtedy mi umkneli) i
  • Odpowiedz