Wpis z mikrobloga

Dopiero ostatnio dotarło do mnie, że w Polsce dzieje się coś takiego jak protesty klimatyczne realizowane poprzez przyklejanie się aktywistów do drogi xD

Szczerze? Podoba mi się to w chvj i kibicuję im. Nie dlatego, że jestem jakimś wielkim fanem ich teorii, ale dlatego, bo serce się raduje, że jeszcze komukolwiek w tym śmietniku przeżartym komuną chce się o cokolwiek walczyć.

Kibicuję wszelkim ruchom LGBT, aktywistom klimatycznym, strajkującym górnikom, rolnikom, tym co są przeciw aborcji i tym co są za, nawet tym co poszli bronić pisowskich mediów.

To jest kvrwa przepiękne, takie oddolne ruchy. Ostatnie tchnienie prawdziwej demokracji i wolności słowa.

Dziękuję wam wszystkim, którym się jeszcze chce uczestniczyć w takich akcjach, niezależnie od tego o co walczycie.

Blokujcie mi drogę marszami, przyklejaniem się do asfaltu a ja będę wychodził z auta i bił wam brawo.

Jednocześnie pluję na każdego zwykłego cywila, który sam z tym walczy, kłóci się z protestującymi, używa wobec nich agresji bo taki tępy osioł z IQ poniżej średniej nie zdaje sobie sprawy, ze swoim zachowaniem przyczynia się do kompletnego upadku demokracji i wolności słowa. Od razu wiadomo, że jak ktoś stosuje agresję słowną lub fizyczną wobec aktywistów to TĘPAK i ROBOL.

#polska #europa #klimat
LezliNilsen - Dopiero ostatnio dotarło do mnie, że w Polsce dzieje się coś takiego ja...

źródło: temp_file4723896150190912056

Pobierz
  • 73
@LezliNilsen: Może gdyby protestowali i przedstawiali postulaty w sposób pozytywny, a nie negatywny, to "tępaki z IQ poniżej średniej" jednak dałyby się przekonać, a nie reagowały agresją wprost za utrudnianie im życia?
Ale fakt, jeśli nie daj Boże zrealizowaliby postulaty to nie byłoby o co walczyć i skończyłoby się wygodne życie z grantów.
@Nowystaryziel Zresztą czas na strajki się skończył po cyrkach zamordyzmu covidowego


Rozwiń proszę to zdanie


@LezliNilsen: Tak dużo granic zostało przekroczonych przez polityków i elity rządzące, że wolność będzie nam z roku na rok coraz częściej i w większej ilości aspektów życia odbierana.
@AbaKowner:

co to za protest pokojowy, jak blokujesz infrastrukturę drogową bez zgłoszenia protestu, to jesteś terrorystą


widzę, że terrorysta to już jak faszysta czy nazista, każdego można tak nazwać.
Terrorysta to z założenia ktoś kto wprowadza terror, strach.
Strasznie lękliwy jesteś skoro boisz się kilku osób na drodze :)
Strasznie lękliwe to młode pokolenie, więcej odwagi.
@AbaKowner: agresja jest oznaką paniki. Po prostu czujesz frustrację bo nie masz żadnego wpływu na rzeczywistość która Cię otacza i pozostała Ci jedynie przemoc. Nie masz intelektu, nie masz władzy pozostaje tylko przemoc werbalna lub fizyczna z czego ta pierwsza jest najłatwiejsza i dostępna dla każdego. Wystarczy umieć mówić czy pisać. Poprzeczka jest bardzo nisko, nawet osoby z upośledzeniem to potrafią.

Może fizycznie jest nieco lepiej, ale ponieważ nie grzeszysz intelektem