Wpis z mikrobloga

Dlaczego większość posiadaczy BMW to takie dzbany? Ktoś wrzuca do neta jak taki jełop łamie przepisy prawie zabijajac ludzi czy parkuje jak debil na 4 miejscach w galerii to koronnym argumentem beemiarza jest: Co nie stać cię na takie autko i dupka piecze? Nie stać cię i zazdrościsz? Oczywiście cała rzesza jemu podobnych mu przyklaskuje XD Wyobrażam sobie jak typ zabija ludzi na drodze, staje przed sądem i jego jedyna linią obrony jest to, że prokuratora i sądu nie stać na jego auto i dlatego ma proces XD #motoryzacja #bmw #bekazpodludzi
  • 8
  • Odpowiedz
@WielkiByq: poczucie wyższości bo ma trochę więcej hajsu. Instagramy z bananowymi dziećmi robią robotę.
A ci co przyklaskują, to najczęściej młode sebki bez prawka, co marzą o tym że też kiedyś będzie ich stać na piętnastoletnie e90 w dieslu.
  • Odpowiedz
@WielkiByq w sensie bo kozaki drogowe mylą umiejętności jazdy po drogach i umiejętności ścigania się po torze ze zwykłą głupotą. Myśli taki że jak zrobi brum brum na prostej czy będzie wyprzedzał w korkach na milimetry to oznacza że jest super kierowca xD
  • Odpowiedz
@WielkiByq: ostatnio szukalem miejsca na parkingu (a był tłok) no i patrze, że jest - parkowanie równoległ. Chciałem wjechać przodem ale zobaczyłem, ze stoi bmw jakby miał zamiar tam wjechać. Ale ani wstecznego ani kierunkowskazu. Poczekałem 10 sekund i nic. Wiec wjeźdżam a typ zaczyna cofać - dalej bez kierunkowskazu XD
  • Odpowiedz