Wpis z mikrobloga

Ktoś korzysta z domowego jonizatora lub ozonatora powietrza? To różne technologie i jeszcze się waham co wybrać.
Ma służyć do oczyszczania powietrza, usuwania zapachów (kocia kuweta ^_^), ale też ruchania w dupę bez mydła j------h alergenów, które w tym roku osiągają takie stężenie jakiego nie pamiętają sami alergolodzy.
#alergia #koty #technologia #aliexpress
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ValandilNW: Jonizatory powietrza to scam, a ozonatory to raczej nie jest coś, czego chciałbyś używać na dłuższą metę w domu. Jak chcesz oczyszczać powietrze to kup zwykły oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA.
  • Odpowiedz
  • 0
@cukru @sberatel Mam oczyszczacz powietrza dobrej klasy, jest HEPA, jest aktywny węgiel i jeszcze jakaś membrana celulozowa. Jest w porządku, radzi sobie również z zapachami. Biorę pod uwagę zakup mniejszej wersji tego urządzenia i postawienie w łazience, ale chcę wybadać alternatywy. Co do ozonu, to oczywiście masz rację - ewentualny ozonator jedynie z systemem czujników.

PS.

a kuwetę wystarczy sprzątać.

A dzik sra w lesie.
  • Odpowiedz
Co do ozonu, to oczywiście masz rację - ewentualny ozonator jedynie z systemem czujników.


@ValandilNW: Jak dla mnie to do twoich zastosowań, czyli regularnego stosowania, w ogóle nie ma sensu.
  • Odpowiedz