Wpis z mikrobloga

  • 0
@janekplaskacz Przeczytałeś w ogóle to, co wysłałeś?

Bo myślę, że wydawało Ci się, że Sienkiewicza tą wklejką obronisz, a okazało się, że skompromitował się tam jeszcze bardziej, niż wszyscy myśleli, mówiąc o tym wprost.
  • Odpowiedz
  • 0
@janekplaskacz Łap, jest to napisane w screenie, który sam wrzuciłeś

"Znalazł się w Polsce taki rząd, który schował do kieszeni marzenia o podmiotowej polityce" wypowiedziane z dumą, że robią to "po to, by nie doprowadzić do tragedii w przyszłości".

Cieszę się, że mogłem pomóc.
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: Polska, kraje V4 i bałtyckie mogą razem wyruchać ten przereklamowany potężny kraj w którym nadal sprawy urzędowe załatwia się faksem. Ale poddancza mentalność nie będzie temu sprzyjać.
  • Odpowiedz
  • 0
@janekplaskacz Przecież Sienkiewicz rozpoczyna to zdanie od słowa "zarzut", a choć wydaje się, że będzie opisywał zarzut, to dalej racjonalizuje obrane przez władze działania XD

Chyba, że Twoim zdaniem czyimś "zarzutem" jest też fragment Z TEGO SAMEGO ZDANIA o próbie odbudowania się po bankructwach i uniknięcia kolejnych tragedii? XD

Ewidentna próba usprawiedliwienia swoich działań, przedstawionych, jako "zarzut".
  • Odpowiedz
  • 0
@an-drzej Typie, nazywasz kogoś onucą, bo przewidywał, że biednej Ukrainie nie uda się obronić przed drugą największą armia Świata? XD Przeczytałeś w ogóle, co tam napisałem?

Weź, Saszka, #!$%@? barana w ścianę, bo mnie nazywali "rusofobem", gdy Twój stary na papu mówił "reset".
  • Odpowiedz
  • 0
@janekplaskacz No to "koncentrowanie się na podniesieniu po bankructwach i uniknięciu kolejnych tragedii" przez jego ugrupowanie też jest fałszywe? XD

Przecież, #!$%@?, to zdanie z cytatu jest wewnętrznie sprzeczne same ze sobą, a Ty bierzesz jedną jego część i twierdzisz, że uświęca całość.
  • Odpowiedz
@Kapitalista777:
W sensie, że trzeba prowadzić politykę niezważania na gospodarkę. Tak, znamy takiego jednego z wizją wartą jej poświęcenia.

Nadal czekam, aż wskażesz:
Wskaż, gdzie powiedział "W naszym interesie jest rezygnacja ze snów o podmiotowości.".
  • Odpowiedz
  • 0
W sensie, że


Nadal czekam, aż wskażesz: Wskaż, gdzie powiedział "W naszym interesie jest rezygnacja ze snów o podmiotowości.".


I tak samo "w sensie, że " można odczytywać tamtą wypowiedź.
  • Odpowiedz
  • 0
@janekplaskacz

O, to teraz będziemy utożsamiać politykę podmiotowości i suwerenności ze złą polityka fiskalną?

Kiedy to właśnie polityką podmiotowości jest polityka mądrej gospodarki.

Rząd PO był przeciwieństwem jednego i drugiego, czego dowodem jest, że gdyby nie kradzież 160mld z OFE do przejedzenia na aktualne wydatki, Tusk miałby trybunał stanu za nadmierne zadłużenie.
  • Odpowiedz
@Kapitalista777
Hello, pisowski akrobato. Skoro mowa o bankructwach to chyba mowa o gospodarce, co nie? Pieprzony manipulant.

Tekst o tym czym było PO to też twoja próba przekierowania dyskusji na inne tory. Klasyczny trick jaki stosują trolle.
  • Odpowiedz