Wpis z mikrobloga

Hej, czy zna się ktoś tutaj na Youtube od strony twórcy?
Staram się o partnerstwo, ale wniosek został odrzucony jakiś czas temu i chciałbym się dowiedzieć dokładnie co jest przyczyną.

Tworzę przeróbki dubbingowe z filmów i klipów internetowych i dostałem taką informację (zdj w załączniku)
Uważam, że jednak spełniam warunki, ale nawet jak się odwołałem w formie wideo to dwa dni później przyszło info, że "Odwołanie w nieobsługiwanym języku" i teraz czekaj miesiąc XD.

Mam też w dwóch filmach napisane w ograniczeniach "Prawa autorskie", ale z notką
"Prawa autorskie: Znaleziono treści chronione prawem autorskim. Właściciel zezwala na wykorzystanie tych treści w YouTube."

Więc może te dwa filmy są problemem? Ale jednak właściciel zezwala.

PS: Czy jak zmienię problematyczne filmy na prywatne to wystarczy czy muszę je całkowicie usunąć? (Mają całkiem niezłe wyświetlenia () )

#youtube #youtubeshore #tworczoscwlasna #internet #google #pytanie
Hmura - Hej, czy zna się ktoś tutaj na Youtube od strony twórcy? 
Staram się o partne...

źródło: obraz_2024-04-19_092922814

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@odysjestem: @Biebrzanski_Ghul A czym to się różni od "Zmodyfikowany materiał innych twórców do którego dodano narracje lub komentarz"? ewentualnie "Film przedstawiający reakcję z komentarzem na temat oryginalnego materiału".

Wiem, że to nie jest komentarz, ale jednak jakoś kanały które po prostu komentują dany film mają normalnie partnerstwo. A ja jeżeli coś dubbinguje to już nie jest aż tak twórcze jak te filmy gdzie ktoś ogląda jak ktoś coś robi?
  • Odpowiedz