Wpis z mikrobloga

Literalnie zostałam tak pocisnieta przez rodzinke, że mam ochotę na magika.

Coś tam mówiłam, że jestem samotna że nie mogę nikogo poznać a oni na to, że czy ja bym chciała poznać osobę która tylko pracuje, gra w gry i ewentualnie chodzi na siłownię?

A ja, że no nie mam co więcej robić jak nikogo nie znam a większość rzeczy odpada samemu.

Na to oni, że przy okazji jestem chora i to pewnie przez to wtf no na pewno bo julka na Facebooku po moim opisie co lubię/co mogę robić/ czym się interesuje już wie, że mam kartkę a4 zaburzeń. Potem jeszcze dodali, że ludzie w moim wieku to już mają swoich znajomych i nowych nie potrzebują i, że mam se faceta znaleźć.

Wychodzi na to, że moja rodzina uważa że powinnam zdechnąć samotnie i na to zasłużyłam (ʘʘ)

#gownowpis #samotnosc
  • 110
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: Lubisz minecrafta? Mam 37 lat i jestem skazany na klockowanie na zagranicznych serwerach bo tu nie mam z kim grac, malzonka nie lubi gier a jak widzi w co gram to patrzy jak bym bajkę dla dzieci oglądał. A ja po prostu lubie sandboxy...
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: głowa do góry mirabelko. Tinder odpada? Przecież kobieta na tinderze to może wybierać jak chce. Ewentualnie jak siłka to zawsze możesz do kogoś zagadać. Na pewno kogoś poznasz i będziesz jeszcze szczęśliwa z kimś obok :) chociaż najważniejsze żebyś była szczęsliwa sama ze sobą. Jaki wiek masz że rodzina tak Cię na straty spisuje?
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: skoro nie chcesz faceta to nie bardzo rozumiem Twój wywód. Dorośli ludzie raczej przyjaciół nie mają. Zostaje rodzina więc jak by nie patrzeć mają rację odnośnie Twojej samotności. Może chcą żebyś znalazła chłopa dlatego żebyś nie była sama w przyszłości?
  • Odpowiedz
@m_k_92: mają, wychodzą z domu etc przecież ja nie mam 30 lat tylko 2x.

Znaleźć można zawsze desperatów nie brakuje, ale ja chcę kogoś z kim mogę spędzać czas tak po prostu szczerze a nie dlatego że ktoś chce wsadzić w dziurę.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: ja jestem 31. W tym wieku każdy praktycznie posiada już rodzinę, dziewczynę, chłopaka etc. Jeżeli nie to jest samotny. Nawet jeżeli ktoś ma jakichś znajomych to jest to spotykani się raz na x miesięcy. Takie jest życie. Każdy ma swoje sprawy, pracę, rodzinę. Życie zapiernicza i nie ma jeszcze czasu żeby przesiadywać ze znajomymi. Ja mam rozsianych znajomych po całej Polsce i na prawdę nie ma kiedy się z nimi
  • Odpowiedz