Wpis z mikrobloga

#hotelparadise a ja chyba w „gwiazdach” mam zapisane wkładania kija w mrowisko, za co z góry przepraszam .

Ostatni odcinek na playerze i Ada to hit!
I żeby nie było. Ja Adę postrzegam jako ładną, zgrabną i wizualnie bardzo atrakcyjną dziewczynę, W kontaktach z innymi też trudno jej cokolwiek zarzucić, jest miła, empatyczną, szczera i nie knuje jak Judaszówna czy Cyganicha!

Ale !!!…… kurna! Jak bardzo można zatracić własne „JA” w imię relacji z facetem poznanym 2 tygodnie temu???
Pomijam wynik testu z wiedzy ogólnej…. Ale jej uległość i lęk przed reakcją MotoMoto jest przerażający!

Dziewczyna w tym programie zamiast mózgu ma chyba puree z kalafiora?
  • 13
  • Odpowiedz
@Rosalinea: “ Ale !!!…… kurna! Jak bardzo można zatracić własne „JA” w imię relacji z facetem poznanym 2 tygodnie temu???” no nie wiem, może się zauroczyła, może zakochała na slepo, a może jest w randkowym programie xp nie wiemy jakie jest jej własne “ja”, może właśnie takie.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: a może to nie lęk, tylko poczuła się na tyle bezpiecznie, ze wyszło z niej to, co towarzyszy na codzień. Dzisiaj zamieszcza chamskie komentarze na IG wiec chyba Ci którzy uważają, że pasują do siebie z Bartkiem wiele się nie mylą.
  • Odpowiedz
no nie wiem, może się zauroczyła, może zakochała na slepo, a może jest w randkowym programie xp


@potatojuice: I przez to bała się zadać dowolne pytanie nowemu uczestnikowi? Bo wiedziała, że jakby chociaż dłużej spojrzy z ciekawości, to Moto Moto będzie się później o to pruł?

W ten sposób #!$%@? się tylko osoba pozbawiona jakiegokolwiek poczucia własnej wartości.
  • Odpowiedz
  • 1
@potatojuice: @eliza-koper może… oby tak było i oby miała dla swojego zachowania racjonalne wytłumaczenie…. Bo po tygodniu lub dwóch nie ma mowy o miłości, jeśli już o czymś można tu dyskutować, to wyłącznie o zauroczeniu i naćpanych endorfinami motylach w brzuchu
  • Odpowiedz
@Rosalinea moim zdaniem jej zaburzenia i nieprzepracowane traumy widać gołym okiem. Prawdopodobnie jakieś schematy z przeszłości, chęć zmienienia kogoś, niskie poczucie własnej wartości i dążenie do autodestrukcji, no różne mogą być powody i to nie musi mieć nawet nic wspólnego z zakochaniem.
  • Odpowiedz
  • 0
@leemealitie: może i tak, ale dorosła emocjonalnie osoba, która zgłosiła się dobrowolnie do reality, powinna mieć choć namiastkę autorefleksji na temat własnych traum i nie leczyć ich w przeliczeniu na followers () ja jej życzę jak najlepiej, żeby nie było, mm!!!…ale nie pochwalam, ani nie popieram. Oczyma wyobraźni widzę u jej boku mięśniaka, którym ona będzie w stanie kierować i manipulować! Tym czasem ona robi z siebie
  • Odpowiedz
  • 39
@Rosalinea: ogólnie ona miała bardzo trafne przemyślenia po pierwszych problemach z Bartkiem. Właściwie dzięki temu ją polubiłam, bo wydawała się bardzo „zdrowo” podchodzić do całej sytuacji i relacji. A teraz to tak sobie myślę, że po prostu wie, że jest w tym wszystkim sama. Albo Bartek albo nikt. Dziewczyny nie okazywały jej od początku wsparcia, za plecami chciały się dogadywać z Bartkiem, a teraz dodatkowo wie, że jej obrabiają dupę. Do
  • Odpowiedz
@Rosalinea ja w moim otoczeniu też mam raczej ogarnięte osoby i też mi się czasem w pale nie mieści jak można mieć te 20+ lat i zero samoświadomości i autorefleksji, ale niestety czasem spotykam na swojej drodze ludzi, którzy mnie uświadamiają, że żyje w bańce XD to jest przerażające i smutne, ale niestety to wcale nie są odosobnione przypadki
  • Odpowiedz