Wpis z mikrobloga

@slavkowsky: Ogólnie mam problem z całym ćwiczeniem ponieważ dość długo nie chodziłem na zajęcia bo byłem chory. Chodzę do ZSM w Nysie do klasy elektryk zawodowy a poszedłem tam bo nie miałem innego wyjścia to tak z przymusu .
@SimoHayha: jak mnie denerwują takie pytania od nauczycieli jak to P7. Zmiana polaryzacji amperomierza do prądu zmiennego? Amperomierz prądu zmiennego nie ma polaryzacji. No ale tak jej nie napiszesz bo widzę, że się na tym nie znasz, więc się przed tym nie obronisz. Tak szczerze nie wiem co mogę Ci powiedzieć żebyś jej tam napisał. Ja bym jej to wytłumaczył, ale też nie w 3 linijkach na kartce. Zresztą P8 też
@Angel_of_death: Jeśli chodzi o takie pytania to faktycznie się nie znam bo ta baba nie umie nic wytłumaczyć, ale jeśli chodzi o jakieś obliczenia, podłączanie mierników itp. to muszę się pochwalić że jestem jednym z lepszych w mojej klasie w sumie to się nie dziwię bo w tej klasie są same przygłupy. Większość tam chodzi bo gdzie indziej nie było już miejsc a ja chciałem się tam dostać tylko że do
@SimoHayha: spoko, to że się nie znasz to nie miał być atak, tylko obiektywne stwierdzenie, żeby obronić swoją tezę, o której zapewne jej nie chodzi to trzeba więcej wiedzieć niż to co ona mówi na lekcji :) ja chodziłem do technikum i też nie jest tam tak, że chodzą ludzie których to interesuje, u mnie połowa osób w 4 klasie nie potrafiła nawet podłączyć mierników mając schemat...