Wpis z mikrobloga

@Jankowalski715: Taktyka rządu. Nie podejmować żadnej dyskusji samodzielnie. zostawić ją lobbystom. Finansować farmy trolii i spamować ogólnikowe głupoty. XD
Demokracja Panie!. Ładnie zaczeli kadencje.
  • Odpowiedz
@Jankowalski715: ja sam mam juz nieruchomosci ale powiem ci że ten program wyrwał mnie z pewnego błogostanu, że Polska nie jest krajem oligarchicznym (bo tak wskazują niby badania) a prawo nie jest pisane przez grupy interesu.

Już kredyt 2% śmierdział do tego stopnia że gdy toczyła się kampania wyborcza, jakoś żaden poliyk PiS sie nim nie chwalił. Oni dobrze wiedzieli że nie ma to poparcia społecznego, ale pchali z jakiegoś powodu
  • Odpowiedz
Pewnie PZFD wydało broszure informacyjną dla ludzi z branży xd


@wuwuzela1: oni sobie pewnie wzięli 2-3 zdania: "pomoc dla rodzin", "inaczej nigdy nie kupią mieszkania", "chcesz im zabrać szczęście" itp. czyli tworzą buzzwordy, które są nic nie warte. Bo jednak ludzie potrafią teraz ich skontrować.
  • Odpowiedz
ale powiem ci że ten program wyrwał mnie z pewnego błogostanu, że Polska nie jest krajem oligarchicznym (bo tak wskazują niby badania) a prawo nie jest pisane przez grupy interesu.


@Martwy_stwor: Serio, nie zauważyłeś, że większość posłów w sejmie to multimilionerzy? Że to są ci sami ludzie którzy od 30 lat tam siedzą albo ich znajomi / członkowie rodzin? Tu nie musi być żadnego lobbingu, po prostu musicie w końcu się
  • Odpowiedz
@CzaryMarek:

Przestańcie w końcu wybierać do sejmu ludzi którzy są od was 10 razy bogatsi, to się nie będziecie musieli dziwić, że rząd was dyma.


A ty przestać walczyć z chochołem. Bo ja na tych ludzi nie głosowałem - więc jak mam "przestać ich wybierać" ? Sam też jestem nieco majętniejszy dzięki swojej pracy niż typowy Polak, ale ni w cholerę nie widzę przyszłości w państwie, w którym moje mieszkanie rośnie
  • Odpowiedz