Wpis z mikrobloga

Trochę się nie udzielałem na tagu #yanek z powodu braku czasu, ale czytałem co tam wypisujecie :D

Dwie sprawy:
1. Jakoś bez echa przeszła informacja Janka, że w pewnym momencie był aż tak spłukany, że musiał sprzedać swoje narzędzie pracy - detektor X-Terra Pro. Mówił o tym kilka odcinków temu, a na wykopie chyba nikt o tym nie wspomniał, że ponownie mieliśmy racje. Janek dlatego robił cumpera po kosztach, bo nie miał pieniędzy, a nie dlatego, że "ja tak chciałem widzowie".

2. Druga rzecz, myślę o wiele ważniejsza.
Jak pewnie niektórzy na tagu wiedzą, śledzę Janka od ponad roku, gdy tag na wykopie jeszcze nie istniał. Z początku bardzo podobały mi się te serie z samotnych podróży po Szwecji. (i nadal podobają - lubię do nich wracać).
Janek był w Szwecji w tamtym roku i dwa lata temu sowim fiatem doblo. Obejrzałem wszystkie odcinki z jego pierwszej i drugiej wyprawy. Niektóre nawet dwukrotnie po jakimś tam odstępie czasu.

Pewnie zastanawiacie się: "po co nam to piszesz?". Chce żebyście zauważyli, że znam bardzo dobrze twórczość Janka i mam niestety przykre przypuszczenie.

Ten pierścionek ze złota, który Janek znalazł - ja już go chyba widziałem, w którymś odcinku ze Szwecji.
Nie chce tutaj Janka oskarżać o robienie nas w wała (kolejny raz), ale naprawdę wydaje mi się, że to jest niestety podrzucona znajdźka.

Uważam tak mimo nadal jakiejś tam sympatii dla Janka.
Czy ktoś ma podobne odczucie, że te "koniki" na pierścionku już gdzieś widział?
  • 15
  • Odpowiedz
@Zoltafik: Yanek w tym roku robi wszystko co może, aby zwiększyć ilość widzów na kanale, więc jest bardzo prawdopodobne, ze tak się stało. Zresztą jakbym miał taki kanał też bym taki robił ;) W sumie ciekawiej się to ogląda jak coś znajdzie, a nie jak znajdzie 1Euro i mówi że super jest ;)
  • Odpowiedz
@bardzomalyczlowiek: już widzę Yanka teraz. O #!$%@? twa mać, odcinek tylko który to był... I teraz przez kolejne kilka dni nie będzie odcinka, bo Yanek zajęty oglądaniem całej Szwecji z 2 lat, nic nie nagra ( ͡ ͜ʖ ͡). No chyba, że skasuje od razu wszystkie filmy z tych 2 wypadów. Ale to jest Czesio.
  • Odpowiedz
Ten pierścionek ze złota, który Janek znalazł - ja już go chyba widziałem


@Zoltafik: też odebrałem takie wrażenie, że już widziałem ten pierścionek bo również lubiłem oglądać stare filmy Janka ale nie pisałem nic bo nie chciałem nikogo oczerniać bez dowodu. W komentarzach za to widzę, że albo trolle albo serio już coś kiedyś było
Kamilek2323 - >Ten pierścionek ze złota, który Janek znalazł - ja już go chyba widzia...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Zoltafik nie widziałem ani jednego odcinka ze Szwecji, za to całkiem nieźle czytam fałszywych ludzi. Po samej jego reakcji w momencie znalezienia czułem że jest ewidentnie wymuszona. Może nawet nagrywał to parę razy żeby wyszło jak najbardziej przekonywująco? Znalazł, szybkie cięcia i potem w busie chwali się wszystkim z większym entuzjazmem prezentując euro centy niż złote konie 😆 polecam zobaczyć jego naturalne reakcje na poprzednie autentyczne znaleziska.
  • Odpowiedz
@Zoltafik: tez wyglada mi to na podrzutke, przeciec jakby tam wyszlo zloto to by siedzial cala noc i caly dzien na dnie macierzystym a nie wrocil po 2-3h do Lukasza, zwrotnaskarb opowiadal na swoim filmie.
  • Odpowiedz
@Zoltafik: spróbujesz znaleźć ten pierscionek gdzieś na filmach? jak masz doświadczenie w oglądaniu to może mniej więcej kojarzysz w ktorym to bylo odcinku
  • Odpowiedz
@andref7: tak szczerze, to Yanek jest jeszcze większym debilem niż nam się wydaje, bo zamiast wziąć jakąs standardową obrączkę, to wziął mega charakterystyczny pierścionek z końmi...
  • Odpowiedz
@rastafari85: Nie trzeba , rudy szczur jest na tyle głupi że wszystkie filmy NUMERUJE...fakt na tą chwile ze Szwecji nie usunął jeszcze żadnego filmu ale już wcześniej zauważyłem że zniknęło kilkanaście filmów - Ciekawe dlaczego ...
  • Odpowiedz
Ten pierścionek ze złota, który Janek znalazł - ja już go chyba widziałem, w którymś odcinku ze Szwecji.


@Zoltafik: nie broniąc tu nikogo, ale na zdrowy rozsądek, po co miałby go trzymać tak długo zamiast sprzedać i mieć więcej kasy na kampera?
  • Odpowiedz
Pamiętam jak oglądałem jego filmy jak był w Szwecji bądź Norwegii to pokazywał swoją mapę, gdzie było zaznaczone znalezione złoto. Może to jest trop, żeby to sprawdzić po filmach.
  • Odpowiedz