Wpis z mikrobloga

To po obejrzeniu tych 2 filmików ostatecznie zdecydowałem się na taki a nie inny zakup samochodu (ja w wersji kombi i 60 KM). Dzisiaj mijają 2 lata od otrzymania przeze mnie informacji, że na linii produkcyjnej do auta został już wsadzony silnik. Z tej okazji obejrzałem sobie te filmiki jeszcze raz (drugi filmik w komentarzu).
Ten zakup był jedną z moich najlepszych decyzji ( ͟ʖ) Dziś po 22,5 miesiącach od wyjechania z salonu auto ma już nalatane 75 tys. km.

#samochody #motoryzacja #chwalesie #skoda #fabia #pokazauto #youtube
Adamfabiarz - To po obejrzeniu tych 2 filmików ostatecznie zdecydowałem się na taki a...
  • 29
@SpalaczBenzyny: Mam 45-litrowy zbiornik benzyny, do które de facto wchodzi 46 litrów. Zalewam go minimalnie ekonomiczniejszą PB98. Zbiornik gazu to 64 litry, do które de facto wchodzi 55,2 litra.

Na obu paliwach w razie pośpiesznego Wu jazdą do 100 km/h mógłbym przejechać 1800 km, lub w razie survivalowego Wu jazdą do 80 km/h mógłbym przejechać 2000 - 2100 km.

A tak na co dzień, to jeżdżę oczywiście na gazie. Przy jeździe
@DADIKUL: Coś wczoraj wykop nie pozwalał mi na wrzucanie zdjęć z telefonu, dlatego wziąłem zdjęcie z neta. Nie wiedziałem, że Monte Carlo, poza felgami i reflektorami przeciwmgłowymi podobne do mojego z zewnątrz.
@SpalaczBenzyny: Tak, w kole, dałem maksymalny jaki się dało na styk, prawdopodobnie to, że mam auto w kombi mogło pomóc. Dopłaciłem 100 zł do większego zbiornika, bo inaczej byłby mniejszy i wchodziłoby 9-10 L gazu mniej. A mi zależało mieć główny zbiornik głównie aby:
a) nie tracić 5 min na tankowanie + może kolejnych 5 min na staniu w kolejce przy trasach rzędu 500 - 750 km, które raz po raz