Wpis z mikrobloga

@iamwater: No właśnie. Na tagu każdy powinien być równy, a nie kółka wzajemnej adoracji sobie z pałek spijają, tworząc jakieś ankiety kto jest najważniejszy na tagu.
  • Odpowiedz
: widzisz bo ty jestes bezdusznym czlowiekiem ktory rucha swojego psa analnie, my tutaj pelna kultura i szacunek :*


@vivijes: kurde ale schiza, niby Ozdoba na avatarze a za ekranem pała życiowa
  • Odpowiedz
@szatan24: Umiesz czytać? To ankieta o to kto wzbudza największe zaufanie a poza tym to nie socializm że każdy ma być równy, sa wykopki ważniejsze i mniej ważne na tagu. Ktoś to jest od 4 lat aktywny regualnie nie bedzie na tym samym poziomie co zielonka.
  • Odpowiedz
@vivijes: Kolega ma ból dupy po prostu, gdyby jego nick był w ankiecie to by nic nie napisał. Ale może będzie jeszcze część 3 głosowania jak uzbieram nicki.
  • Odpowiedz
@wieszjo: Napisałeś którego z NAJWAŻNIEJSZYCH wykopków darzysz największym zaufaniem, więc teraz nie #!$%@?. Na tym tagu nie ma żadnego najważniejszego wykopka. To że ktoś spamuje od kilku lat cokolwiek wniosło w społeczność? Nic. Jak widzisz po mojej ankiecie możesz sobie tu od pięciu lat nawet pisać, a 80% tagu ma cie w poważaniu.
  • Odpowiedz
@szatan24: Misiu, ty masz mokro że wynik ankiety jest niekorzystny dla mnie ale serio jesteś aż tak głupi ze moje ruchy na tagu są po to aby być lubianym? Myślisz że po to prowokowałem tyle czasu? Prawda jest taka że zna mnie każdy wykopek i tego nie zmienisz a w czach gdy nie trolowałem byłem wybrany królem tego tagu.
  • Odpowiedz