Wpis z mikrobloga

@Pituch: Ptak drapieżny jak znajdzie dobre łowisko, to korzysta z niego do oporu, koś pewnie w końcu się #!$%@?ł, że wyżerają mu całą hodowlę. Mam znajomego, byłego hodowcę gołębi, to jastrząb w miesiąc mu skasował prawie całe stado 43 z 50 gołębi, ocalały tylko te, które słabo latały i siedziały w gołębniku. Jak się skończyły gołębie, to złapał mu kota, takiego lekko podrośniętego kociaka i wziął się za młode kaczki XD
  • Odpowiedz
@elgebar: Drapieżniki są oportunistami, łatwiej złapać takiego mniej lotnego udomowionego gołębia, który trzyma się swojego dachu, niż polować na te miejskie sprytne dzikusy. U kolegi analogiczna sytuacja, w okolicy jest sporo sierpówek i grzywaczy ale preferował te hodowlane.
  • Odpowiedz
Mam znajomego, byłego hodowcę gołębi, to


@ShowBiz: nigdy nie zrozumiem, jak można być hodowcą gołębi ()

Nie wiem, czy istnieje równie obrzydliwe i bezużyteczne zwierzę jak te #!$%@? latające szczury
  • Odpowiedz
@ch1va5: To dlatego, że patrzysz na wszystkie gołębie przez pryzmat tych zdziczałych miejskich zasrańców. Ludzie hodują sporo "bezużytecznych" zwierząt, tylko dla swojej przyjemności. Jaki pożytek masz z rybek w akwarium albo z terrarystyki? hobby jak każde inne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz