Wpis z mikrobloga

  • 17
@Mega_Smieszek: z kebabem xD
@m76859 zawsze sobie wpisuj w google "kiepscy pastebin" to zawsze znajdziesz jakiegoś aktualnego linka, albo inny odnośnik. Ja znalazłem taki:

  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: tylko, ze tam w kiepskich nikt nikogo nie truł tylko paździoch z boczkiem zrobili biznes, sprzedawali ludziom towar, który ludzie chętnie kupowali, a ferdek po raz pierwszy się przyłożył do jakiejś roboty, aż halinka była dumna - tylko po to by #!$%@?ć sąsiadowi by nie miał lepiej i wrócić do walenia mocnego fulla jak mu ten biznes uwalił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie można włączyć dziwieku :<


@PiersiowkaPelnaZiol: dlatego, że #!$%@? to zenkodowali i w sporej ilości plików jest pusty stream audio, więc jak przeglądarka albo odtwarzacz sobie go wybiorą to nie ma dźwięku. Wklej linka do vlc i będzie gites.

@przemek6085 @Mike_Oxmaul @ryhu @m76859 https://ufile.io/ygjs6k60 i to m3u możecie sobie drag&dropnąć do vlc i on wam zrobi z tego playlistę, i się będzie odtwarzało jeden po drugim.
  • Odpowiedz
@przemek6085: a to przepraszam, nie umiem czytać. Mogę ci jeszcze do miodowych lat dać. Do innych na pewno jest taka możliwość, ale ja się w to nie bawiłem osobiście.
  • Odpowiedz